Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00
Dla narciarzy

Hotel International 4 gwiazdki

Lokalizacja: Słowacja » Tatry » Velka Lomnica
Cena od 490 euro

Opis

Hotel International znajduje się w Wysokich Tatrach, w Wielkiej Łomnicy, w samym centrum ośrodka golfowego Golf Resort Black Stork (18 + 9 dołków), 10 km na północ od Popradu.

Goście mają nieograniczony dostęp do centrum odnowy biologicznej oferującego usługi masażu, a także baseny, sauny i siłownie. Goście mogą korzystać ze zniżki za opłatę za grę na polu golfowym. W przypadku dobrych warunków śniegowych w zimie, na polu golfowym wytyczona jest trasa do narciarstwa biegowego.

Hotel International jest doskonałym miejscem na pobyt nie tylko dla graczy w golfa, ale także dla rodzin z dziećmi, osób podróżujących w interesach i dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się wspaniałym wypoczynkiem w Wysokich i Niskich Tatrach, Słowackim Raju czy w Pienińskim Parku Narodowym.

Restauracja serwuje pyszne dania kuchni słowackiej i międzynarodowej, a także oferuje organizację uroczystości rodzinnych oraz imprez firmowych. Goście mogą relaksować się w barze z kominkiem w holu oraz podziwiać widoki na Wysokie Tatry i pole golfowe. Po obu stronach baru w holu znajduje się taras słoneczny z komfortowymi miejscami do siedzenia.

Hotel położony jest 14 km od lotniska w Popradzie, 40 km od polskiej granicy i 7 km od stoków narciarskich i szlaków turystycznych w Tatrzańskiej Łomnicy

Położenie

Hotel International znajduje się w Wysokich Tatrach, w Wielkiej Łomnicy, w samym centrum ośrodka golfowego Golf Resort Black Stork (18 + 9 dołków), 10 km na północ od Popradu. Hotel dysponuje tarasami, restauracją, barem z kominkiem w holu, kolejnym barem oraz centrum odnowy biologicznej z basenami, saunami, siłownią oraz gabinetem masażu. Hotel International jest doskonałym miejscem na pobyt nie tylko dla graczy w golfa, ale także dla rodzin z dziećmi, osób podróżujących w interesach i dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się wspaniałym wypoczynkiem w Wysokich i Niskich Tatrach, Słowackim Raju czy w Pienińskim Parku Narodowym.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Hotel oferuje 1 apartament oraz 28 komfortowo wyposażonych pokoi dwuosobowych. Pokoje są wyposażone w odbiornik TV z radiem i satelitą, telefon, łącze internetowe, balkon i minibar. Istnieje możliwość wybrania pokoju z widokiem na pole golfowe albo na szczyt Łomnicy i część grani Tatr Wysokich.

Jeden pokój został specjalnie przystosowany do potrzeb gości, którzy mają trudności z poruszaniem się.

Wyposażenie

Lobby bar

Lobby bar

Oferuje miłe i wygodne miejsce do posiedzenia przy kominku z widokiem na Tatry.

Ciekawy wybór ciast, pucharów lodowych, kawy, napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Codzienna prasa wypełni Wam wolne chwile. Tarasy z obu stron umożliwiają wygrzewanie się w promieniach słonecznych.


W czasie szczęśliwych godzin od 14.00 – 17.00 podajemy filiżankę kawy i ciastko w cenie 1,66 €.

Indoor bar

Indoor bar

Odpowiedni na wieczorne imprezy, jak również imprezy o charakterze sportowym w ciągu dnia. Znajduje się tu symulator golfa FULL SWING. Umożliwia naukę gry w golfa albo doskonalenie techniki bez względu na warunki atmosferyczne i porę dnia. Mogą Państwo spróbować także gry na innych niedostępnych polach golfowych, czy to ze względu na odleglość, albo wymagane umiejętności. Full Swing mierzy prawdziwy lot piłeczki golfowej tzn. prędkość, kąt, a przy ruchu powrotnym od płótna ponownie kąt odbicia. Zmierzone wartości zostają obliczone komputerowo i podają realne dane dotyczące drogi lotu piłki włącznie z rotacją, co w efekcie końcowym oznacza, że symulator potrafi rejestrować także skręt piłki w prawo ewent. w lewo (hook, slize) oraz ewentualną rotację piłki przy upadku, która zmniejsza odbicie i skraca długość upadku (backspin). Gra prowadzona jest z podstawek, które symulują teren na polu golfowym: drogę między Tee a Green, na którym trawa jest nisko skoszona (fairway), część pola z wyższą trawą (rough), albo piaskiem (bunker). Gracz ma możliwość wyboru spośród 55 pól golfowych, np. legendarny St. Andrews Old Course.

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa

 


Miłe stołowanie, urozmaicony jadłospis oraz dobra obsługa sprawią z wizyty w naszej restauracji niezwykłe przeżycie kulinarne.

Oferta dań i napojów zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Restauracja hotelu International umożliwia organizowanie większych imprez towarzyskich, uroczystości rodzinnych oraz imprez firmowych

Centrum Sportowo-Relaksacyjne

Centrum Sportowo-Relaksacyjne

Zdrowie i dobra kondycja fizyczna są jednymi z priorytetów współczesnego człowieka. W skład usług relaksacyjnych w hotelu wchodzi basen kryty i zewnętrzny, sauny oraz masaże.

Centrum relaksacyjne wita wszystkich zainteresowanych.

Basen:z jacuzzi i przeciwprądami (4x9 m) i wodą o temperaturze 30 °C
Basen zewnętrzny: z wygrzewaną wodą (5x3,2 m)

Miniwitalny świat:

• prysznic tropikalny
• wiadro lodowe
• szkocka kabina masażowa
• parowa sauna aromatyczna
• sauna fińska
• kruszony lód
• zewnętrzny basenik schładzający


Siłownia
Otwarte: od poniedziałku do niedzieli

Szkoła Gry

Szkoła Gry
Profesjonalni trenerzy Bestvina Golf Academy pomogą Państwu w rozwinięciu umiejętności na każdym etapie gry.
Przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów, dzięki którym uzyskacie kontrolę nad każdym uderzeniem.
Klienci firm mogą skorzystać z usług akademii golfa, którą można połączyć z prezentacją firmy, szkoleniem czy rozmowami handlowymi.
Zapoznamy Państwa z etykietą, zasadami, techniką oraz taktyką gry.
W sezonie 2012 naszymi gośćmi zajmą się profesjonalni trenerzy PGA David Poulton, Ryan Buckley oraz Sandra Jantová.
Aby próbować swoich sił w golfie, należy ukończyć kurs na „Zieloną Kartę”, podczas którego można dowiedzieć się i nauczyć wszystkiego, co jest potrzebne do uprawiania tego sportu.
Profesjonalni trenerzy zapoznają Państwa z etykietą, zasadami oraz samą grą w golfa.
Po zdaniu egzaminu uzyskuje się certyfikat

Pole Golfowe

Pole Golfowe

Do dyspozycji gości jest 27 dołkowe pole golfowe (3 połączenia boisk), driving range, kryte stanowiska do wybijania piłek, chipping area, putting green, akademia golfa oraz symulator gry w golfa; a także wypożyczalnia sprzętu sportowego, szkoła gry w golfa, indywidualne lekcje gry w golfa. Wejście na stanowiska do wybijania piłek i tereny treningowe jest bezpłatne.

Każde z 9-dołkowych boisk oferuje malownicze widoki na masyw Tatr: z niektórych dołków pola boiska C można zobaczyć Tatry Bielańskie, z innych panoramę środkowej części Tatr, jak również Tatr Niskich, Królewską Halę czy Słowacki Raj... Pomimo tego, iż gracze są otoczeni górami, pole golfowe jest stosunkowo równe. Poza niesamowitymi widokami na terenie resortu można również zobaczyć wiele jezior.

Pierwsza dziewiątka rozciąga się nad Łomnickim Potokiem (z Łomnickiego Stawu), druga znajduje się na zboczu za potokiem, natomiast trzecia ciągnie się wzdłuż jego brzegu. Gwarancją jakości pola jest nadzór znanego austriackiego projektanta Hansa Erhardta. Driving range ma 350 metrów, 20 krytych stanowisk do wybijania piłek i można na nim grać z dwóch stron.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Tatrzańska Łomnica należy do najbardziej znanych centrów turystyki oraz sportów. Tatrzańska Łomnica znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr Lomnicy 2632 m.n.p.m. Budowa ośrodka to rozpoczęła się w 1882 roku. Szybko powstawały kolejne pensjonaty, hotele, sanatoria, wszystko w otoczeniu starannie zaprojektowanych parków i terenów spacerowych.Tatrzańska Łomnica to najpopularniejszy ośrodek turystyczny w słowackich Tatrach. W rejonie Łomnicy znajdują się dwa tereny narciarskie: Jamy i Skalnate Pleso (większe). Duża ilość wyciągów narciarskich oraz tras o różnych poziomach trudności dają doskonałe możliowści skorzystania z dobrodziejstw zimy i Tatr Wysokich każdemu turyście. W centrum znajduje się stacja kolejki linowej o długości 4 100 nad Jezioro Skalnite oraz na Szczyt Łomnicki.Głównym terenem zjazdowym w rejonie Łomnicy jest stok, opadający na południowy wschód od Łomnickiej Przełęczy (2190 m). Drugi teren to Jamy, obok skoczni na zachód od Łomnicy, przy drodze do Smokowca. Stoją tu dwa krótsze wyciągi.Najwyżej położony ośrodek narciarstwa w Słowacji, Niewątpliwie wpływa to na długość sezonu od listopada do 15 maja.Jest ski-service i kilka wypożyczalni sprzętu.Na miejscu są skocznie narciarskie, tor bobslejowy, lodowisko (obok hotelu Slovan), wypożyczalnie sprzętu sportowego, liczne hotele oraz atrakcyjne lokale wszystko to sprawia, że Tatrzańska Łomnica jest chętnie odwiedzana przez amatorów zimowego wypoczynku

konferencje

konferencje

Zorganizujcie konferencję, seminarium lub szkolenie w eleganckim hotelu International w Tatrach Wysokich. Hotel jest stylowy i wyjątkowy dzięki położeniu bezpośrednio na polu golfowym. Budynek został zaprojektowany tak, aby jak najbardziej oddał cechy i piękno środowiska, w którym się znajduje. Sale konferencyjne:
- ogród zimowy jest idealnym miejscem do organizowania konferencji prasowych, warsztatów i seminariów; pojemność w zależności od ustawienia wynosi do 60 miejsc siedzących;
- VIP salonik dla 10 osób;
- indoor bar dla 30 osób z ekranem plazmowym.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Haus Austria
Austria / Sportweld Amade Flachau-Wagrain-St.Johann im Pongau
od 585 euro
Wyżywienie: RO