Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Stok: 100m
Sklepy: 250m
Centrum: 250m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Hotel Sasanka położony jest w pięknym otoczeniu Tatr Wysokich w Tatrzańskiej Łomnicy centrum turystyki narciarskiej Słowackich Tatr. Zapewnia doskonałe możliwości jazdy na nartach w nowo wybudowanych i doskonale utrzymanych stokach narciarskich. Sztuczne naśnieżanie pozwala korzystać ze stoków do późnej wiosny .Centralne położenie hotelu ,blisko kolejki pozwala na szybkie przemieszczanie się na stoki i tereny narciarskie Hotel znajduje się centrum ośrodka, 100 m od kolejki linowej na Skalnate Pleso .

Położenie

Cały rok funkcjonowania hotelu, pozwala odwiedzającym odkryć piękno i historię regionu w każdym sezonie. Okolice stwarzają możliwości do uprawiania narciarstwa biegowego  i zjazdowego. Latem zaś jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia pieszych wędrówek po tatrzańskich stokach.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Sasanka  oferuje zakwaterowanie w 2 lub 3 - osobowych pokojach z możliwością dostawki. Każdy pokój wyposażony jest w TV. W pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i WC. Niektóre pokoje posiadają wannę. Cały hotel ma bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, a także bezpłatny parking bezpośrednio przed hotelem. Łącznie w hotelu są 92 łóżka. Pokoje są rozmieszczone na 4 piętrach, gdzie dostaniecie się hotelową windą.

Wyposażenie

Apartament

Apartament

Apartamenty posiadają dwie sypialnie i oddzielną kuchnie (lodówka, kuchenka , czajnik). W apartamentach nie ma możliwości przygotowywania  ciepłych posiłków. Hotel posiada restaurację.

Wyposażenie

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa
Restauracja dla gości hotelowych, oferujemy śniadanie w formie bufetu i kolacje serwowane do wyboru trzy posiłki.
Dania wegetariańskie i bezglutenowe chętnie przygotowuje na każde zamówienia.
Szeroki wybór drinków i koktajli przy bilardzie  zapewnia hotelowy klub nocny .
W hotelowej restauracji  można organizować różne imprezy, uroczystości i imprezy firmowe.

Sauna

Sauna

Sasanka dysponuje sauną i jacuzzi (wanna z hydromasażem)

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Tatrzańska Łomnica należy do najbardziej znanych centrów turystyki oraz sportów. Tatrzańska Łomnica znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr Lomnicy 2632 m.n.p.m. Budowa ośrodka to rozpoczęła się w 1882 roku. Szybko powstawały kolejne pensjonaty, hotele, sanatoria, wszystko w otoczeniu starannie zaprojektowanych parków i terenów spacerowych.

Tatrzańska Łomnica to najpopularniejszy ośrodek turystyczny w słowackich Tatrach. W rejonie Łomnicy znajdują się dwa tereny narciarskie: Jamy i Skalnate Pleso (większe). Duża ilość wyciągów narciarskich oraz tras o różnych poziomach trudności dają doskonałe możliowści skorzystania z dobrodziejstw zimy i Tatr Wysokich każdemu turyście. W centrum znajduje się stacja kolejki linowej o długości 4 100 nad Jezioro Skalnite oraz na Szczyt Łomnicki.Głównym terenem zjazdowym w rejonie Łomnicy jest stok, opadający na południowy wschód od Łomnickiej Przełęczy (2190 m). Drugi teren to Jamy, obok skoczni na zachód od Łomnicy, przy drodze do Smokowca.Stoją tu dwa krótsze wyciągi.Najwyżej położony ośrodek narciarstwa w Słowacji, Niewątpliwie wpływa to na długość sezonu od listopada do 15 maja.Jest ski-service i kilka wypożyczalni sprzętu.

Na miejscu są skocznie narciarskie, tor bobslejowy, lodowisko (obok hotelu Slovan), wypożyczalnie sprzętu sportowego, liczne hotele oraz atrakcyjne lokale wszystko to sprawia, że Tatrzańska Łomnica jest chętnie odwiedzana przez amatorów zimowego wypoczynku.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO