Kurs Euro: www.aliorbank.pl


Galeria

Informacje
Stok: 800m
Sklepy: 20m
Centrum: 50m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Usytuowany w centrum ośrodka narciarskiego w Tatrzańskiej Łomnicy w Wysokich Tatrach hotel apartamentowy Apartmany Renomal oferuje przestronne, umeblowane w drewnie pokoje i apartamenty z telewizją satelitarną i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na parterze tego hotelu apartamentowego znajduje się restauracja i kawiarnia.

Położenie

Przystanek Elektrycznej Kolei Tatrzańskiej, która łączy pobliskie Szczyrbskie Jezioro i Stary Smokowiec z Popradem, położony jest 50 metrów od hotelu. W odległości 500 metrów od hotelu Renomal znajduje się dolna stacja kolejki linowej kursującej na Skalne Pleso lub Łomnicki Szczyt oraz stoki narciarskie dla początkujących i doświadczonych narciarzy. W promieniu 20 km znajdują się również inne ośrodki narciarskie. Tatrzańska Łomnica stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek rowerowych lub pieszych na położony na wysokości 2634 metrów n.p.m Łomnicki Szczyt. Trzy km od hotelu Apartmany Renomal znajduje się pole golfowe z 18 dołkami oraz stadion hokejowy w Popradzie, gdzie można pojeździć na łyżwach.

Udogodnienia obiektu

Apartament typ A

Apartament typ A
Apartament typ A
Apartamenty typu A dla max. 4 osoby (rozmiar 40-45 m2).

apartamenty składają się z przedpokoju, łazienka z prysznicem, dwuosobowej sypialni i salonu. W pokoju dziennym jest aneks kuchenny, meble kuchenne, telewizja satelitarna, stałe łóżko z możliwością jednej dostawki.

Wyposażenie

Apartament typ B

Apartament typ B

 

Apartament typ B
Lux Apartament typ B: korzystne dla max. 4 osoby (rozmiar 70 m²).

Apartament składa się z przedpokoju, łazienka z prysznicem, dwuosobowej sypialni i salonu. W pokoju dziennym jest aneks kuchenny, meble kuchenne, telewizor, rozkładana sofa z możliwością 2 dostawek, letni taras.

Wyposażenie

Pokój DBL

Pokój DBL
Pokój
2-osobowy pokój dla max. 3 osoby (rozmiar 40-45 m2).

Pokoje składają się z przedpokoju, łazienka z prysznicem, pokój dużym łóżkem gdzie można zrobić jeszcze jedno łóżko. TV SAT.

Wyposażenie

Gazdowsko Izba

Gazdowsko Izba

Indywidualnie oraz w restauracjach znajdujących się w budynku lub w pobliżu.

Restauracja Gazdowsko Izba serwuje:

śniadania w cenie 5 € dzieci do 12 lat 3 €

Obiadololacje w cenie 14€ dzieci do 12 lat 8

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Tatrzańska Łomnica należy do najbardziej znanych centrów turystyki oraz sportów.

Tatrzańska Łomnica znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr Lomnicy 2632 m.n.p.m.

Budowa ośrodka to rozpoczęła się w 1882 roku. Szybko powstawały kolejne pensjonaty, hotele, sanatoria, wszystko w otoczeniu starannie zaprojektowanych parków i terenów spacerowych.Tatrzańska Łomnica to najpopularniejszy ośrodek turystyczny w słowackich Tatrach.

W rejonie Łomnicy znajdują się dwa tereny narciarskie: Jamy i Skalnate Pleso (większe).Duża ilość wyciągów narciarskich oraz tras o różnych poziomach trudności dają doskonałe możliowści skorzystania z dobrodziejstw zimy i Tatr Wysokich każdemu turyście. W centrum znajduje się stacja kolejki linowej o długości 4 100 nad Jezioro Skalnite oraz na Szczyt Łomnicki.

Głównym terenem zjazdowym w rejonie Łomnicy jest stok, opadający na południowy wschód od Łomnickiej Przełęczy (2190 m). Drugi teren to Jamy, obok skoczni na zachód od Łomnicy, przy drodze do Smokowca. Stoją tu dwa krótsze wyciągi.Najwyżej położony ośrodek narciarstwa w Słowacji, Niewątpliwie wpływa to na długość sezonu od listopada do 15 maja.

Jest ski-service i kilka wypożyczalni sprzętu.Na miejscu są skocznie narciarskie, tor bobslejowy, lodowisko (obok hotelu Slovan), wypożyczalnie sprzętu sportowego, liczne hotele oraz atrakcyjne lokale wszystko to sprawia, że Tatrzańska Łomnica jest chętnie odwiedzana przez amatorów zimowego wypoczynku.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO