Kurs Euro: www.aliorbank.pl


Galeria

Informacje
Sklepy: 300m
Centrum: 500m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Willa Altwaldorf jest nowym i nowocześnie wyposażonym pensjonatem**, który rozpoczął swoją działalność wraz z początkiem 2001 roku. Jest ona idealnym miejscem na rodzinny urlop. Znajduje się w cichym środowisku obok lasu, na skraju wsi Stara Leśna w Wysokich Tatrach. W pensjonacie jest do dyspozycji 9 pokojów i apartamentów, przy czym wszystkie są wyposażone w samodzielne łazienki z WC, telewizję satelitarną, niektóre posiadają także balkony z widokiem na las i Studený potok.

Każdego ranka w naszej jadalni możecie cieszyć się z obfitych śniadań kontynentalnych, wieczorem zaś ze smacznych, przygotowanych przez samotnego właściciela pensjonatu kolacji. Przy willi znajduje się miejsce do wypoczynku w ogrodzie, przy kominku. Parkowanie jest możliwe na ogrodzonym parkingu w ogrodzie.

Położenie

Stara Leśna to mała miejscowość wypoczynkowa oddalona ok. 5 km od Starego Smokowca oraz ok. 4 km od Tatrzańskiej Łomnicy; niewielkie domki usytuowane są w różnych częściach miejscowości, ok. 200-250 m od przystanku autobusu oraz ok. 2 km do stacji kolejki elektrycznej, którymi można dojechać do wyciągów narciarskich w Tatrzańskiej Łomnicy, Starym Smokowcu i Strbskim Plesie.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Pokój 2-osobowy

- nowocześnie i przytulnie urządzony pokój z możliwością dostawki, z balkonem albo bez niego, telewizją satelitarną, samodzielną łazienką i WC.

Pokój dla 3-4 osób

- praktycznie i funkcjonalnie wyposażony duży pokój składający się z 2 samodzielnych pomieszczeń, które służą jako sypialnie. Elementami pokoju są przedpokój, telewizja satelitarna, łazienka i WC. Jest on odpowiedni szczególnie dla rodziny z większymi dziećmi, jak również dla grupy przyjaciół.

Pokój dla 4-6 osób

- praktycznie i funkcjonalnie wyposażony duży pokój składający się z 2 samodzielnych i 1 przejściowego pomieszczenia, które służą jako sypialnie (jedna sypialnia jest na drugim piętrze). Pokój jest z balkonem lub bez niego, jest wyposażony w telewizję satelitarną i w jego skład wchodzi przedpokój, łazienka i WC. Jest on odpowiedni szczególnie dla rodziny z większymi dziećmi, jak też dla grupy przyjaciół.

Wyposażenie

Apartament

Apartament

Apartament rodzinny na półpiętrze (mały)

- dwukondygnacyjny apartament, który jest odpowiedni szczególnie dla rodziny z mniejszymi dziećmi. W dolnej części, która służy jako pokój dzienny, znajduje się rozkładany tapczan, którego można użyć jako dostawkę dla dzieci. W górnej części znajduje się sypialnia rodziców. Elementami pokoju są telewizja satelitarna, łazienka i WC. Jest to idealna i komfortowa alternatywa dla rodziny z dziećmi.

Apartament rodzinny na półpiętrze (duży)

- dwukondygnacyjny apartament, który jest odpowiedni szczególnie dla rodziny z dziećmi. W dolnej części, która służy jako pokój dzienny znajduje się rozkładany tapczan, którego można użyć jako dostawkę dla dzieci. W górnej części znajduje się sypialnia rodziców i jeszcze jedna mała sypialnia dla dzieci. Elementami pokoju są telewizja satelitarna, łazienka i WC. Jest to idealna i komfortowa alternatywa dla rodziny z dziećmi

Wyposażenie

Dom Rekreacyjny

Dom Rekreacyjny

Apartament Duży

Apartament dla maksimum 14 osób.
Goście mają do dyspozycji pokoje w konfiguracji: 1/4, 2/3, 2/2, świetlicę z telewizją satelitarną, kuchenkę, mikrofalówkę, łazienkę (wanna i prysznic), 2xWC.

Wyposażenie

Dom Rekreacyjny

Dom Rekreacyjny
Apartament mały
Apartament dla maksimum 8 osób.
Goście mają do dyspozycji pokoje w konfiguracji: 1/4, 2/2, balkon, świetlicę z telewizją satelitarną, kuchenkę, mikrofalówkę, ekspres do kawy, łazienkę (wanna i prysznic), 2x WC.

Wyposażenie

Jadalnia

Jadalnia

Śniadania

W Willi Altwaldorf są podawane rozszerzone kontynentalne śniadania, które składają się z chleba albo innego pieczywa, masła, marmolady lub miodu, herbaty, kawy, mleka, kaszy. Każdego dnia na podstawie aktualnej listy dań rozszerza się ten zestaw o kolejny rodzaj potraw, np. szynkę, salami, ser, jajko albo warzywa.

Kolacje

W przypadku większego zainteresowania (min. 6 klientów) są w Willi Altwaldorf podawane kolacje, które składają się z zupy, głównego dania, deseru i 2 dcl wody mineralnej. Każdego dnia przygotowuje się tylko jedno menu, które goście wybierają z aktualnej listy dań. Dzieciom, wegetarianom, ludziom zachowującym dietę itp. wychodzimy na przeciw.Goście zakwaterowani w Domu rekreacyjnym w większości zapewniają sobie wyżywienie we własnym zakresie. W przypadku zainteresowania jest możliwość korzystania ze śniadań lub kolacji, ewentualnie półpensji (2 posiłki dziennie) w Willi Altwaldor

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Tatrzańska Łomnica należy do najbardziej znanych centrów turystyki oraz sportów.

Tatrzańska Łomnica znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr Lomnicy 2632 m.n.p.m. Budowa ośrodka to rozpoczęła się w 1882 roku. Szybko powstawały kolejne pensjonaty, hotele, sanatoria, wszystko w otoczeniu starannie zaprojektowanych parków i terenów spacerowych.Tatrzańska Łomnica to najpopularniejszy ośrodek turystyczny w słowackich Tatrach.

W rejonie Łomnicy znajdują się dwa tereny narciarskie: Jamy i Skalnate Pleso (większe). Duża ilość wyciągów narciarskich oraz tras o różnych poziomach trudności dają doskonałe możliowści skorzystania z dobrodziejstw zimy i Tatr Wysokich każdemu turyście. W centrum znajduje się stacja kolejki linowej o długości 4 100 nad Jezioro Skalnite oraz na Szczyt Łomnicki.Głównym terenem zjazdowym w rejonie Łomnicy jest stok, opadający na południowy wschód od Łomnickiej Przełęczy (2190 m). Drugi teren to Jamy, obok skoczni na zachód od Łomnicy, przy drodze do Smokowca. Stoją tu dwa krótsze wyciągi.Najwyżej położony ośrodek narciarstwa w Słowacji, Niewątpliwie wpływa to na długość sezonu od listopada do 15 maja.Jest ski-service i kilka wypożyczalni sprzętu.

Na miejscu są skocznie narciarskie, tor bobslejowy, lodowisko (obok hotelu Slovan), wypożyczalnie sprzętu sportowego, liczne hotele oraz atrakcyjne lokale wszystko to sprawia, że Tatrzańska Łomnica jest chętnie odwiedzana przez amatorów zimowego wypoczynku.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO