Kurs Euro: www.aliorbank.pl


Galeria

Informacje
Sklepy: 200m
Centrum: 200m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Hotel Poludnica - położony w centrum Liptowskiego Jana, bardzo popularny i wygodny hotel o standardzie turystycznym.Hotel posiada wygodne pokoje typu studio (2 pokoje + łazienka) lub pokoje z umywalkami (nowe łazienki na korytarzu), restaurację z wyśmienitą kuchnią,bar nocny z muzyką, bilard, świetlicę z TV oraz recepcję.

Położenie

Liptovski Jan oddalony zaledwie kilka km od stolicy regionu Liptowskiego Mikulasza, położony jest w pięknej Janskiej dolinie. Miejscowość ta jest szczególnie polecana miłośnikom sportów zimowych (centrum narciarskie Javorovica -4 wyciągi, 6 tras zjazdowych) oraz kąpieli termalnych (znane uzdrowisko ze źródłami termalnymi pomocnymi w leczeniu wielu schorzeń). Zapraszamy na przyjemne połączenie zimowego szusowania z kąpielą w ciepłych basenach.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard


Dysponujemy  32 gustownie urządzonymi pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki, w każdym pokoju znajduje się umywalka, WC, a na piętrze są prysznice osobno dla pań i panów, jakość urządzeń sanitarnych jest na bardzo wysokim poziomie.  Przebywanie  psów możliwe z dopłatą. Naszym klientom do dyspozycji są dwa tarasy, z których rozciąga się przepiękny widok na Niskie Tatry.

Wyposażenie

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa


Restauracja oferuje szerokie menu tradycyjnej kuchni słowackiej i międzynarodowej. Profesjonalny i miły personel chętnie państwu doradzi przy wyborze dań z szerokiej oferty proponowanych dań
Latem do państwa dyspozycji jest taras z grillem, miejsce idealne do wypoczynku i pogawędki z przyjaciółmi, z niepowtarzalnym widokiem na góry.
Bar nocny jest najlepszym miejscem do zabawy, oferuje bogaty program towarzyski i szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dla graczy do dyspozycji jest bilard.

Baseny termalne

Baseny termalne

Na terenie letniego kąpieliska znajdują się 4 zewnętrzne baseny z wodą termalną pochodzącą ze źródła "Rudolf" Temperatura wody w basenach wynosi 28-29 st. C.

Do dyspozycji są: basen pływacki 50 m, basen dla dzieci, basen relaksacyjny, basen z fontanną.

Woda termalna posiada również właściwości lecznicze. Jest silnie węglanowa i średnio siarczanowa. Ma pozytywny wpływ na schorzenia dróg oddechowych a także na leczenie chorób narządów ruchu (m.in. bóle reumatyczne i stawów).

Woda pomaga również na choroby skory (alergie) a w połączeniu z pięknym otoczeniem przyrody Doliny Jańskiej pomaga także w leczeniu chorób neurologicznych. Regularne przebywanie w wodzie sprzyja naturalnemu odpoczynkowi i wspomaga zdrowy sen.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Ośrodek Jasna jest położony w rejonie Liptowa w Demianowskiej Dolinie, na południe od Liptowskiego Mikulasza, na północnych stokach Niskich Tatr, których główna grań ciągnie się na długości 82 km na kierunku wschód-zachód. Najwyższe szczyty mają ponad 2000 m.

 

Najpiękniejsza dolina Niskich Tatr ma długość 16 km. Rozciąga się od głównej grani między szczytami Diumbier 2043 m n.p.m., Krupowa Hola 1927 m n.p.m., Chopok 2024 m n.p.m., Deresze 2003 m n.p.m., Polana 1889 m n.p.m., na północ od Kotliny Liptowskiej. Z obu stron ograniczają są wyraźne boczne granie. Oprócz walorów estetycznych najcenniejszą częścią doliny jest Demianowski Kras i Vrbickie Pleso.

 

Dolina Demianowska znajduje się na chronionym terenie NAPANT ( Narodowy Park Niskie Tatry) i znajduje się tu bogata turystyczno-gastronomiczna infrastruktura i wyciągi narciarskie. Wyciągi talerzykowe i krzesełkowe zaczynają się w Lúčky na wysokości 900 m n.p.m. i ciągną na Chopok do wysokości 2004 m n.p.m.

 

Jasna Chopok północ została podzielona na trzy stacje narciarskie: 

OŚRODEK ZÁHRADKY   900 - 2004 m  n.p.m. 
OŚRODEK BIELA PÚŤ  1117 - 2004 m  n.p.m. 
OŚRODEK OTUPNÉ       1141 - 2004 m  n.p.m.

Javorovica

Javorovica

Ośrodek Narciarski Liptowski Jan - Javorovica znajduje się na północnych stokach Tatr Niskich, w jednej z najpiękniejszych dolin Słowacji, 7 km od Liptowskiego Mikołaja.

Jest to ośrodek rodzinny z własną szkołą narciarską i narciarskim przedszkolem.

Znajdą tu miejsce zupełnie początkujący, jak i doświadczoni narciarze.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO