Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Stok: 50m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Hotel SOREA SNP jest położony w miejscowości Demianowska Dolina, na terenie Parku Narodowego Niżne Tatry, tuż przy ośrodku narciarskim Jasna.

Do dyspozycji Gości są komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje jedno- i dwuosobowe, pokoje rodzinne oraz apartamenty. W każdym z nich znajduje się łazienka, toaleta, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio i telefon. Większość pokoi dysponuje również balkonem. W pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewniono WiFi. Na miejscu dostępny jest parking z systemem monitoringu.

Hotelowa restauracja dysponuje bezpośrednim widokiem na stok narciarski Chopok i zaprasza na śniadanie w formie bufetu oraz kolację obejmującą wiele ciepłych i zimnych dań oraz napoi. Goście mogą również zjeść lunch złożony z potraw do wyboru z karty. W obiekcie mieści się ponadto bar przekąskowy i przestronna kawiarnia.

Podczas pobytu warto zrelaksować się podczas masażu, a także zagrać w bilard. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw i plac zabaw. W obiekcie mieści się także szkółka narciarska oraz wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Obiekt zapewnia ponadto zajęcia kulturalne i towarzyskie. Jest on również doskonałym miejscem na organizację imprez integracyjnych i kongresów.

Hotel znajduje się bezpośrednio w ośrodku narciarskim Jasná Nízke Tatry z połączeniem północnej i południowej części Chopoka.

Ośrodek oferuje 45 km utrzymanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Nowoczesny system zaśnieżania gwarantuje doskonałe warunki narciarskie przez cały sezon. Do dyspozycji jest 30 kolejek linowych i wyciągów mogących przewieźć bardzo wielu amatorów białego szaleństwa.

Ośrodek narciarski oferuje również trasy biegowe dla narciarzy.

Położenie

Hotel leży przy znanym ośrodku narciarskim Jasná, gwarantującym najlepsze tereny narciarskie na Słowacji. Jest tu kolejka kabinowa, 4 kolejki krzesełkowe, 8 wyciągów, 45 km przygotowanych stoków i tras zjazdowych i 30 km terenów, gdzie są możliwości rekreacyjnej jazdy na nartach. Stok narciarski z kolejką krzesełkową znajduje się 20 m od hotelu. Podczas sezonu letniego do dyspozycji turystów kolejki krzesełkowe Otupne lub Zahradky. Szlaki turystyczne po zboczach Chopoka dają możliwości wycieczek nawet w wysokie góry. Wspaniała, nienaruszona flora i fauna to odpoczynek dla oczu i duszy.Atrakcją okolicy jest przede wszystkim Demanowski Kras (Demanowska Jakinia Lodowa i Demanowska Jakinia Wolności) oraz jezioro Vrbickie. Niedaleko znajduje się największy aquapark na Słowacji - Tatralandia. Ośrodek znajduje się w Niżnych Tatrach, które są częścią Panku Narodowego NAPANT. Masyw Tatr Niżnych rozciąga się w Środkowej Słowacji na 82 km w kierunku wschód – zachód, pomiędzy malowniczymi dolinami rzek Váh i Hron. Najwyższy szczyt to Ďumbier 2043 m n.p.m., drugim co do wysokości szczytem jest popularny wśród narciarzy i turystów pieszych Chopok 2024 m n.p.m. JASNÁ tatry Niżne  to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Po północnej i południowej stronie Chopoku oferuje niezliczoną ilość atrakcji, zabawy i aktywnego wypoczynku.  Ośrodek oferuje ponad 45 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 27 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy dzikiej jazdy wyszaleją się w licznych strefach freerideowych oraz w snow parku. Na dwóch trasach zjazdowych istnieje możliwość wieczornego szusowania. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Na Chopoku działają 30 wyciągi i kolejki linowe, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę.

Udogodnienia obiektu

Pokój DBL

Pokój DBL

Oferujemy zakwaterowanie w nowoczesnych, wygodnie urządzonych pokojach jedno- lub dwuosobowych, pokojach rodzinnych.

Jest to pokój z balkonem i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji kablowej.
Wyposażenie Pokoju:
balkon, telefon, radio, kanały kablowe, ogrzewanie, wykładzina podłogowa, pokoje łączone, prysznic, wanna, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, budzenie na życzenie
 14 metrów kwadratowych

Wyposażenie

Apartament

Apartament

Oferujemy również  zakwaterowanie w nowoczesnych, wygodnie urządzonych apartamentach, przeznaczonych dla maksymalnie 3 osób.

Wyposażenie pokoju:

balkon, telefon, radio, kanały kablowe, ogrzewanie, wykładzina podłogowa, pokoje łączone, prysznic, wanna, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, budzenie na życzenie

Większość mieszkań posiada balkon.

Wyposażenie

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa

Wrażenia gastronomiczne zapewni klientom słoneczna restauracja hotelowa z widokiem na stoki narciarskie.

Śniadania i obiadokolacje są podawane w formie ciepłych oraz zimnych bufetów z bogatą ofertą dań i napojów, obiady podają kelnerzy- według wyboru z 3 lub 5 dań łącznie z menu dla wegetarian.

Wliczonę w cenę wyżywienie obejmuje śniadania i obiadokolacje

Kawiarnia

Kawiarnia

Do hotelowej kawiarni zapraszamy miłośników dobrej markowej kawy i herbaty.

Nie zawiodą się również zwolennicy domowych wypieków i przeróznych drinków i koktaili.

Bary

Bary

W swoje podwoje zaprasza również bar dzienny.

Szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, przeróżne drinki i koktajle, no i dobre czeskie i słowackie piwo to tylko niektóre propozycje popularnego miejsca

Sport & Rekreacja

Sport & Rekreacja

Do  dyspozycji Gości 

  • sauna (sucha na 6 osób)
  • masaże (masaż klasyczny oraz detoksowy masaż miodowy)
  • solarium (horyzontalne jednostronne)
  • stół do tenisa stołowego
  • stół do bilarda ( kawiarnia hotelowa)
  • kącik dziecięcy
  • boisko dla dzieci
  • Internet (2 komputery, hotspot w kawiarni)
  • wypożyczalnia, serwis, szkoła narciarska.

Dzieci

Dzieci

Najmłodszych narciarzy z pewnością ucieszy Maxiland na Bielej Púti - największy zimowy park dziecięcy na Słowacji o powierzchni ponad 4 000 m2 z trzema wyciągami taśmowymi, programem animacyjnym i całodniową profesjonalną opieką. 

Rodziny z dziećmi mogą szusować z wysokości 1670 m n.p.m. po łatwej trasie Turistická o długości ponad 4 km.

W ośrodku znajduje się ponad 10 km niebieskich sztucznie naśnieżanych tras. Pierwszą dziecięcą restaurację na stoku pełną Bernardynów znajdziecie w Jasnej w ośrodku Otupné.

Dzieci będą tam nie tylko pod opieką swoich rodziców – przyjaźnie nastawiony YETTI chętnie zrobi sobie z każdym zdjęcie.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Jasna - Chopok to największa, najnowocześniejsza i najbardziej znana arena narciarska na Słowacji posiadająca doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Ośrodek ten znajduje się dokładnie w centrum Słowacji, na północnych i południowych stokach Chopoka (2024 m n.p.m.). Dzięki ogromnym inwestycjom na przestrzeni ostatnich paru lat ośrodek stał się rajem dla każdego narciarza i snowboardzisty. Umożliwia on szusowanie po wszystkich rodzajach tras, od łatwych niebieskich tras zjazdowych, aż po trudne – czarne trasy zjazdowe i strefy freerideowe. Nowe inwestycje w sezonie 2012/13 to przede wszystkim Funitel -jedna z najnowocześniejszych kolei linowych w Europie, posiadająca 22 gondole 24-osobowe,zwiększająca możliwości wjazdowe o kolejne 2500 osób na godzinę. Umożliwi ona wjazd na szczyt Chopoka nawet przy bardzo silnym wietrze do 120 km/h i szusowanie po stronie zawietrznej. Od południa Chopoka uruchomiono także kolej z 18-ma gondolami 15–osobowymi. Obie koleje łączą się na szczycie gdzie powstaje efektowna restauracja w kształcie rotundy. Nowością po stronie północnej jest także naziemna kolejka szynowa Twinliner oraz supernowoczesny system naśnieżania powyżej 2000 m n.p.m.

W Jasnej pod Chopokiem jest najwięcej km tras zjazdowych w całej Słowacji (45 km), w tym te najdłuższe. Przy zakupie kilkudniowego skipassu, który umożliwia też jazdę w ośrodkach w Tatrach Wysokich, długość tras zwiększa się do ponad 67 km.Łącznie 29 wyciągów i kolejek linowych, oferuje największą przepustowość na Słowacji – ponad 30 000 osób na godzinę! W Jasnej zastosowano także wygodny bezdotykowy skipass, co pozwoliło na definitywne rozwiązanie problemu długich kolejek osób czekających na wyciąg. Natomiast nowoczesny system naśnieżający ponad 22 km tras gwarantuje śnieg przez 5 miesięcy w roku.

Miłośnicy „dzikiej” jazdy wyszaleją się na kultowych strefach freerideowych oraz w nowoczesnym snow parku na Otupnym. Dla najbardziej doświadczonych czekają strome żleby Chopoka, Derešovai i Dżumbiera. Swoją odwagę mogą tam udowodnić zwolennicy ski-alpinizmu i snowboardingu. Można także spojrzeć na wszystko z lotu ptaka, korzystając z zimowego paraglidingu, poszaleć na Skifoxie, Snowscooterze, Snowbiku, Kitewingu, czy w parku linowym lub na paintballu. A wieczorem można szusować na kilku oświetlonych trasach.

Wśród rodzin z dziećmi popularna jest zwłaszcza niebieska trasa zjazdowa nr 5 o długości 4 km. Najmłodszych narciarzy z pewnością ucieszy największy zimowy park dziecięcy na Słowacji, Maxiland na Bielej Púti o powierzchni 6 000 m². Jest on idealnym miejscem na zdobywanie pierwszych doświadczeń w jeździe na nartach, czy snowboardzie z ruchomym pasem do nauki jazdy. Restauracja dziecięca w ośrodku Otupné uzupełnia ofertę dla rodzin z dziećmi.

Jedną z usług gwarantujących zadowolenie klienta, są darmowe parkingi.

Wypożyczalnie i serwisy nart tuż przy stacjach kolejek zapewniają wysoką jakość i szeroką ofertę nart freeride i freestyle. W pełni zautomatyzowany serwis codziennie przygotuje narty zgodnie z aktualnym warunkami śniegowymi oraz wymaganiami klienta. Narciarze chwalą także możliwość wymiany sprzętuw ciągu dnia w zależności od nastroju – narty, snowboard, albo freeride.

Po nartach również można miło spędzić czas. Na stokach czekają dwie restauracje z widokiem na panoramę Tatr np. Happy End (restauracja z tarasem i nocną dyskoteką). Dla smakoszy ciekawą opcją jest Tatrzański Wieczór Wrażeń, który oprócz walorów kulinarnych w restauracji Von Roll na Łukowej na wysokości 1670 m n.p.m zapewnia także emocje podczas nocnej jazdy ratrakiem. Miłośnicy nie tylko nart, ale i dobrej zabawy oraz tańca na pewno będą usatysfakcjonowani ofertą klubów muzycznych, w których grają m.in. najlepsi DJ-e świata. Natomiast całość uzupełnia oferta nowoczesnej strefy shoppingowej Tatry Motion z markowymi ubraniami i akcesoriami o łącznej pow. 1565 m2

Po Nartach

Po Nartach

Niczym niezakłócony relaks, luz i wyśmienitą zabawę po białym szaleństwie na stoku zapewniają nowoczesne hotelowe centra wellness&spa w ośrodku oraz w Aquparku Tatralandia.

Niezwykłe doznania kulinarne gwarantuje Tatrzański Wieczór Wrażeń w restauracji Von Roll na Lukovej połączony z nocną jazdą ratrakiem.

Największy Music Club w okolicy HAPPY END, mogący pomieścić ponad tysiąc osób, jest wprost stworzony do niekończących się imprez apres-ski dla narciarzy i snowboardzistów.

O wyśmienitą oprawę muzyczną imprez w całym sezonie zimowym dbają świetni DJ-e, zespoły wykonujące znane hity oraz koncerty na żywo przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu FUNKTION ONE.

Narciarstwo Biegowe

Narciarstwo Biegowe

Dzień spędzony w cichej, zaśnieżonej, wprost bajkowej scenerii na nartach biegowych i we własnym tempie! Między innymi to możesz przeżyć w ośrodku Jasná.W ośrodkach Lúčky i Jasná - Tri vody przygotowano dwie trasy do uprawiania narciarstwa klasycznego i łyżwiarstwa, jednak ich jakość zależy od ilości naturalnego puchu. Trasy biegowe są oznakowane.
Pierwsza trasa znajduje się w ośrodku Lúčky, zaczyna się przy Chacie Lúčky. Stopień trudności trasy: turystyczno-rekreacyjna.Druga trasa znajduje się w części Tri vody, za hotelem Liptov, w pobliżu uzdrowiska J. Šverma. Stopień trudności trasy: wyścigowa.Specjalnie dla miłośników nart biegowych wypożyczalnia TATRY MOTION oferuje możliwość wypożyczenia pełnego wyposażenia.
Chciałbyś zorganizować oficjalne zawody w narciarstwie biegowym techniką klasyczną albo dowolną na specjalnie przygotowanej trasie?  Oferujemy możliwość elektronicznego pomiaru czasu i profesjonalną listę startową oraz listę wyników, numery startowe, oficjalne ogłoszenie wyników na mecie lub podczas wieczornej imprezy w jednym z naszych hoteli w stylu apres ski, możliwość przygotowania filmu wideo z imprezy. Skontaktuj się z nami!

Funtools

Funtools

Jasná Nízke Tatry to ośrodek, który łączy w sobie najlepsze sporty zimowe, cudowne środowisko i doskonałą atmosferę.

Właśnie tu możesz wypróbować nowe atrakcje podnoszące poziom adrenaliny! Przekonaj się czym jest jazda na skifoksie, snowbiku, snowscoocie wraz z instruktorem w ciągu dnia i nocy w ośrodku Biela Púť.

Skifox – idealne połączenie nart i sanek. Dobre dla tych, co nie jeżdżą na nartach i tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego.
Snowbike – śnieżny rower z mininartami zamiast kół.
Snowscoot – miks między BMX a snowboardem. Można tego doświadczyć bez jakiegokolwiek doświadczenia w szusowaniu lub snowboardingu

Burton Snow Park Jasna

Burton Snow Park Jasna

Lokalizacja: Otupné, niedaleko górnej części nartostrady VRBICKÁ 10

Po całym parku można się poruszać za pomocą górnego wyciągu, co oznacza, że nie ma potrzeby zjeżdżania w dół kolejką Grand Jet

W pierwszej części znajdują się trzy platformy do jibbingu z sześcioma przeszkodami o różnym stopniu trudności. Dalej dodano nowe platformy do skakania i jibbingu. Shaperzy przygotowali na czwartą platformę skok i obok niego butterbox z barierką. Poza przeskokami, jibbingu można oczywiście również zjechać bokiem. Za nią dodano inną ciekawostkę, której nie można znaleźć w żadnym słowackim snowparku. Jest to wzdłużnie osadzony wallride. Czwarta platforma obejmuje już wspomniany wielki wallride z żelaza, na którym można przejechać rock & rollem, wykonać grind lub oczywiście zjechać jego bokiem. To jednak wymaga dużego doświadczenia. Platformę można również przeskoczyć i obskoczyć z boku. Istnieje wiele możliwości. Zamknięcie parku aktualnie stanowi drewniany bal ustawiony poprzecznie, który wykorzystują mniej doświadczeni riderzy. Snowpark w Jasnej oczywiście nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Ośrodek zdecydował się wyjść naprzeciw początkującym i średnio zaawansowanym riderom. Zobaczymy, co jeszcze uda się stworzyć shaperom. Kreatywności z pewnością im nie brakuje

Sanki na Chopoku

Sanki na Chopoku

Nocna jazda na sankach dla tych co czują się wiecznie młodo, nie trzeba mieć doświadczenia ani sprzętu, ważna jest jedynie chęć przeżycia przygody i potrzeba emocji.


Przeżyj niezapomniany wieczór pełen rozrywki i odkryj w sobie trochę z dziecka w trakcie wieczornej jazdy na sankach. Wygodnie wjedź koleją linową nr B3 Biela Púť – Jasná i wyszalej się podczas wieczornej białej jazdy na oświetlonej nartostradzie Jasná – Biela Púť. 

Doskonała zabawa dla wszystkich!

Freeride

Freeride

Ośrodek Jasná w Tatrach Niskich, jako największy ośrodek narciarski na Słowacji i wiodący w Europie Środkowej ośrodek freeride posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych oraz oferuje na północnych i południowych stokach Chopoku nieskończenie wiele możliwości wyżycia, zabawy i aktywnego wypoczynku. Oprócz 45 km perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności ośrodek Jasná słynie z wielu możliwości jazdy freeride. Miłośnicy zjazdów freeride znajdą tu coś dla siebie w wielu strefach freeride´owych i znakomitym snowparku. Dzięki wybudowaniu kolei gondolowej od strony północnej (A1 Funitel) i południowej (A2 Chopok Juh), udało się połączyć oba te tereny na cały sezon zimowy. Freeride stał się w ten sposób jeszcze bardziej dostępną alternatywą narciarską w Jasnej.   Od sezonu 2012/2013 Jasna jest jednoznacznie największym i najbardziej dostępnym ośrodkiem freeride na Słowacji. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Strefa freeride na Chopoku jest miejscem zawodów międzynarodowych CGC JASNA ADRENALIN FWQ, które zostały zaliczone do światowej serii freeride

FunZone na Chopoku

FunZone na Chopoku

Nowa FUN ZONE to zamknięta trasa wzdłuż trasy zjazdowej, która stanowi wyzwanie dla wszystkich fanów przygód, którym nie wystarcza tylko jazda na nartach. Stopień nachylenia całej trasy FUN ZONE jest bardzo podobny do stopnia nachylenia niebieskiej (łatwej) trasy zjazdowej.

Trasa oferuje zabawy dla dzieci, między innymi przeszkody jak tunel czy most. Znajdą tu coś dla siebie także bardziej doświadczeni narciarze i snowboardziści, dla których FUN ZONE oznacza przygotowanie do bardziej wymagającego Snow parku. FUN ZONE wzbogaci Twoją zabawę na nartach, zabawi dzieci i dorosłych oraz podniesie poziom umiejętności narciarskich. Skorzystaj z wyjątkowych możliwości trasy zabaw z przeszkodami śniegowymi. Jazda w FUN ZONE to nie metry i sekundy, ale styl jazdy. Bądź wyjątkowy i sprawdź styl swojej jazdy w FUN ZONE.

Wellness Euphoria

Wellness Euphoria

WELLNESS EUPHORIA

NOWA STREFA WELLNESS EUPHORIA OTWARTA!
Już od zeszłego roku dało się zauważyć prace remontowe w podziemiach i na parterze Hotelu SOREA SNP, znajdującego się bezpośrednio przy stoku narciarskim Biela Púť w Jasnej. Remont obejmował również dobudowę nowej strefy wellness z widokiem na panoramę stoku narciarskiego Biela Púť.

Świat basenów i saun, uraduje nie tylko młodszych, ale także starszych gości hotelu SOREA SNP, zwłaszcza dzięki wydzielonej strefie rodzinnej, w której znajduje się brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi oraz rodzinną sauną. Uczucie całkowitego zrelaksowania w strefie wellness jest wzmacniane różnymi typami masaży oraz odpoczynkiem w wannie z hydromasażem.

Świat basenów - PANORAMA baseny
- basen relaksacyjny (dysze do hydromasażu, armatki wodne, perełkowy masaż podwodny, oświetlenie pod powierzchnią wody)
- basen relaksacyjny Whirlpool (wodospad, dysze do hydromasażu, generatory perełek powietrznych wbudowane w dno, perełkowy masaż podwodny, oświetlenie pod powierzchnią wody)

WELLNESS RODZINNY
- brodzik dla dzieci (jeż wodny, małe fontanny, oświetlenie pod powierzchnią wody)
- dziecięcy basen relaksacyjny (dziecinne atrakcje, armata wodna, zjeżdżalnie, oświetlenie pod powierzchnią wody)
- sauna dla dzieci (60°C)

ŚWIAT SAUN:
- sauna rzymska AROMA – 8 osobowa
- sauna infrared Carbon – 2 osobowa
- sauna fińska 60°C – 8 osobowa
- sauna fińska 90°C – 12 osobowa
- basen chłodzący (do schładzania po wyjściu z sauny)
- ścieżka Kneippa (procedura pobudzająca krążenie krwi)

MASAŻE i WANNA DO HYDROMASAŻU
Hydromasaże pozytywnie oddziałują na krwiobieg, poprawiają natlenianie krwi, zmniejszają ból i napięcie mięśni, wyzbywają stresu. Ciało i umysł się rozluźniają, zanika uczucie zmęczenia i wyczerpania.

Konferencje

Konferencje

Hotel oferuje kompletną organizację firmowych i towarzyskich imprez.

Na kongresy, semianaria, szkolenia dysponujemy salą konferencyjną mieszczącą 120 osób, z możliwością połączenia z hotelową kawiarnią z letnim tarasem (150 osób).

Zapewniamy w pełni profesjonalne kompleksowe usługi w zakresie turystyki kongresowej. 

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO