Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Stok: 20m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Swoim wyjątkowym położeniem bezpośrednio przy trasie zjazdowej Biela púť z nowoczesnym 4- osobowym wyciągiem, jazda na nartach rozpoczyna się już o krok po opuszczeniu hotelu, co czyni ją komfortowym przeżyciem. Podobnie latem znajdują się Państwo raptem po przejściu kilku kroków w lesie, gdzie można zbierać grzyby lub jagody.

Olbrzymie możliwości wykorzystania wolnego czasu podczas pobytu w formie sportu lub wypoczynku.

142 komfortowo wyposażone pokoje i czterogwiazdkowe apartamenty nie zawiodą najbardziej wymagających klientów.

W naszych restauracjach zespół słowackich i międzynarodowych kucharzy przygotuje Państwu specjalności kuchni lokalnej i światowej. Nasza gastronomia bazuje na domowym i zdrowym sposobie przygotowania potraw, używając przy tym wysokiej jakości produktów. Zwolennicy dobrego wina mają do dyspozycji szeroką ofertę krajowych i zagranicznych win.

Hotelowe centrum wellness oferuje doskonały relaks i odreagowanie od codziennej monotonii. Jedyny 25-metrowy basen na Słowacji na wysokości 1 200 m n.p.m., 6 saun oraz szeroka oferta masaży i zabiegów przywrócą Państwu siłę i witalność.

Hotel jest doskonałym miejscem na urlop dla rodziny. Dla tych, którzy mają już dość przepełnionych Aquaparków i ciągłych wizyt u lekarzy po wakacjach, proponujemy baseny ze źródlaną wodą z minimalną ilością substancji chemicznych, pobyt na świeżym górskim powietrzu połączony ze zbieraniem grzybów lub górskich owoców, domowe wyżywienie bez konserwantów. W hotelu znajduje się kącik dziecięcy i plac zabaw dla dzieci.

Położenie hotelu w środkowej części Słowacji, pomieszczenie konferencyjne dla 400 osób, kilka mniejszych sal konferencyjnych i saloników oraz wiele możliwości wykorzystania wolnego czasu ułatwia organizację konferencji, seminariów, szkoleń i różnego rodzaju spotkań. Poczęstunek powitalny, uroczysty obiad, gala wieczorna, wyposażenie techniczne, czy też program specjalny, są u nas standardem.

Dumą hotelu jest piwnica z winoteką, zbudowana ze 120 letnich cegieł i drewna, oferuje ponad 100 gatunków wybranych win z całego świata oraz wybornych koniaków. Stylową atmosferę tworzą repliki zabytkowych szabli oraz historycznego oręża. Regularnie organizujemy popularne degustowanie win polecanych przez znanych sommelierów lub degustację koniaków i wódek.

Nocny bar w stylu kabaretowym z francuską uliczką z początków minionego wieku, którego atmosferę dopełniają repliki obrazów Henri de Toulouse-Lautrec jest dobrym miejscem do posiedzenia przy muzyce saksofonowej i francuskich piosenkach w stylu chanson.

Położenie

Hotel leży w ośrodku narciarskim i turystycznym Parku Narodowego Tatr Niskich w Dolinie Demianowskiej, w pobliżu stacji kolejki linowej ośrodka zimowego Chopok sever – Jasná. Nadaje się na wypoczynek rodzin, spotkania sportowe i narciarskie. Cała dolina i jej ośrodek narciarski Jasná przyciągają narciarzy na stoki, a turystów w pozostałych porach roku do pobliskich gór. Region Liptowa z dużą ilością źródeł termalnych /kąpielisko termalne Liptovský Ján, Thermal park Bešeňová, Aquapark Tatralandia/ stanowi idealną okazję do połączenia sportu i relaksu.Ośrodek znajduje się w Niżnych Tatrach, które są częścią Panku Narodowego NAPANT. Masyw Tatr Niżnych rozciąga się w Środkowej Słowacji na 82 km w kierunku wschód – zachód, pomiędzy malowniczymi dolinami rzek Váh i Hron. Najwyższy szczyt to Ďumbier 2043 m n.p.m., drugim co do wysokości szczytem jest popularny wśród narciarzy i turystów pieszych Chopok 2024 m n.p.m. JASNÁ tatry Niżne  to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Po północnej i południowej stronie Chopoku oferuje niezliczoną ilość atrakcji, zabawy i aktywnego wypoczynku.  Ośrodek oferuje ponad 45 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 27 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy dzikiej jazdy wyszaleją się w licznych strefach freerideowych oraz w snow parku. Na dwóch trasach zjazdowych istnieje możliwość wieczornego szusowania. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Na Chopoku działają 29 wyciągi i kolejki linowe, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Pokoje dwuosobowe Standard

72 pokoje dwuosobowe Standard z jedną dostawką  i 4 dwuosobowe pokoje Standard. Pokój ma własną łazienkę z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia pokoju: 18 –24 m² 

Pokoje jednoosobowe Standard

Pokój ma własną łazienkę z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafrok.
Powierzchnia pokoju: 13 m²

Wyposażenie

Apartament

Apartament

Apartamenty RESIDENCE

2 apartamenty Rezydencje z czterema stałymi łóżkami i jedną dostawką. Apartamenty mają pokój dzienny, dwie sypialnie i dwie łazienki. 
Wyposażenie: własna łazienka z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia apartamentu: 50 m².

Apartamenty LUX

6 apartamentów LUX z dwoma stałymi łóżkami oraz dwiema dostawkami. Apartamenty są dwupoziomowe z kominkiem i aneksem kuchennym. Znajdują się 10 m od hotelu.
Powierzchnia apartamentu: 36 m².
1 Apartament LUX z czterema stałymi łóżkami i dwiema dostawkami. Apartamenty mają pokój dzienny z kominkiem oraz aneks kuchenny i dwie sypialnie. Znajdują się 10 m od hotelu.
1 Apartament LUX z czterema stałymi łóżkami i dwiema dostawkami. Apartamenty mają pokój dzienny z aneksem kuchennym i kominkiem, dwie sypialnie i dwie łazienki. Znajdują się 10 m od hotelu.
Wyposażenie: własna łazienka z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia apartamentu: 60 m².

Apartamenty Maisonette

1 dwupoziomowy apartament z dwoma stałymi łóżkami i jedną dostawką i 1 dwupoziomowy apartament z trzema stałymi łóżkami i jedną dostawką. Apartamenty są dwupoziomowe z pokojem dziennym i sypialnią.
Wyposażenie: własna łazienka z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia apartamentu: 40 m².

Wyposażenie

Pokój Economy

Pokój Economy

Pokoje dwuosobowe Economy

29 pokojów dwuosobowych Economy bez dostawky. Pokój ma własną łazienkę z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia pokoju: 14 –17 m².

Pokoje trzyosobowe ECONOMY

2 trzyosobowe pokoje economy. Pokój ma własną łazienkę z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki. 
Powierzchnia pokoju: 22 m². 

Pokoje jednoosobowe ECONOMY

5 pokojów jednoosobowych economy z jedną dostawką i 1 jednoosobowy pokój economy.
Pokój ma własną łazienkę z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafrok.
Powierzchnia pokoju: 12 m².

Wyposażenie

Pokój Standard Rodzinny

Pokój Standard Rodzinny

Rodzinne pokoje

3 pokoje rodzinne z dwoma stałymi łóżkami i jedną dostawką i 2 pokoje rodzinne z dwoma stałymi łóżkami oraz dwiema dostawkami. Wszystkie pokoje rodzinne mają pokój dzienny oraz sypialnię.
Wyposażenie: własna łazienka z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia pokoju: 24 m².

Wyposażenie

Pokój Superior

Pokój Superior

Superior pokoje

5 pokojów Superior z dwoma stałymi łóżkami oraz dwiema dostawkami.
Pokój ma własną łazienkę z toaletą, suszarkę do włosów, telefon, telewizor z anteną satelitarną, minibar, sejf, wi-fi, szlafroki.
Powierzchnia pokoju: 30 m².

Wyposażenie

Restauracja Ludova

Restauracja Ludova

Stylowe popularna restauracja na 150 miejsc + 40 mały salon jest nie tylko ucztą dla oczu, ale także dla innych zmysłów.Starannie dobrane menu -dania ze słowacji i  francji, dania kuchni rosyjskiej, włoskiej i greckiej, a ich różnorodność zadowoli każdego smakosza. Część tarasu restauracji jest idealnym miejscem na grilla z pieczonym prosiakiem, lub wieczór z muzyką ludową.

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa

Hotelowa restauracja oferuje miejsce dla maksymalnie 210 osób. Nasz zespół kucharzy i kelnerów serwuje słowackie specjały oraz dania  kuchni europejskiej najwyższej jakości. Do tych  smakołyków są wyśmienite wina z międzynarodowego menu. Po dobrym posiłku w czasie wolnym  jest gotowy zbiór 32 rodzajów  herbat z Indii, Cejlonu i Chin. Usiądź wygodnie z dobrą kawą w kawiarnia, która oferuje między innymi gatunkami, prawdziwą  turecką kawę przygotowywaną w miedzianych tygielku na gorącym piasku.

Vinareń s Vinotekou

Vinareń s Vinotekou

Dumą hotelu jest hotelowa winiarnia z winoteką, gdzie znajdą Państwo ponad 100 rodzajów win wybranych z całego świata i koniaków premium. Organizowane są degustacje jakościowego wina prowadzone  przez wykwalifikowanych  sommelierów .Zapraszamy na wybrane jakościowe sery  i wędliny. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy król, przygotujemy średniowieczne uczty, gdzie nie  znajdziesz  sztućców.

Nocny Bar - Kabaret

Nocny Bar - Kabaret

Idealne miejsce do zabawy, śpiewu i tańca! Organizujemy dyskoteki, karaoke i ciekawy program na wieczór. Jeśli chcesz doświadczyć na Jasnej paryskiej atmosfery.Zapraszamy na program z  zabawą pełną tańca francuskiego kabaretu. Niezapomniany wieczór w rytmie latyno-amerykańskim - amerykański taniec i film Piraci Karaibów . .

Baseny

Baseny

Jedyny hotel na Słowacji z 25-metrowym basenem pływackim na wysokości 1 200 m n.p.m. Swoją długością spełnia wymagania najbardziej wymagających pływaków, przy głębokości 1,3 m oraz 1,8 m nadaje się zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Temperatura wody w basenie wynosi 27 ° C.

 Wirowy basen z hydroterapią i biczami wodnymi rozluźnia mięśnie i pobudza układ odpornościowy. Ma również korzystny wpływ na ludzką psychikę, eliminuje lęk, stres i depresję. Człowiek przeżywa uczucie nieważkości, stawy odpoczywają od działania grawitacji.

Basen dla dzieci ma przyjemną temperaturę 31 ° C, która eliminuje w dziecku strach przed zimną wodą. Atmosferę zabawy uzupełniają animowane postacie na ścianach oraz pływające zabawki.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Jasna - Chopok to największa, najnowocześniejsza i najbardziej znana arena narciarska na Słowacji posiadająca doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Ośrodek ten znajduje się dokładnie w centrum Słowacji, na północnych i południowych stokach Chopoka (2024 m n.p.m.). Dzięki ogromnym inwestycjom na przestrzeni ostatnich paru lat ośrodek stał się rajem dla każdego narciarza i snowboardzisty. Umożliwia on szusowanie po wszystkich rodzajach tras, od łatwych niebieskich tras zjazdowych, aż po trudne – czarne trasy zjazdowe i strefy freerideowe. Nowe inwestycje w sezonie 2012/13 to przede wszystkim Funitel -jedna z najnowocześniejszych kolei linowych w Europie, posiadająca 22 gondole 24-osobowe,zwiększająca możliwości wjazdowe o kolejne 2500 osób na godzinę. Umożliwi ona wjazd na szczyt Chopoka nawet przy bardzo silnym wietrze do 120 km/h i szusowanie po stronie zawietrznej. Od południa Chopoka uruchomiono także kolej z 18-ma gondolami 15–osobowymi. Obie koleje łączą się na szczycie gdzie powstaje efektowna restauracja w kształcie rotundy. Nowością po stronie północnej jest także naziemna kolejka szynowa Twinliner oraz supernowoczesny system naśnieżania powyżej 2000 m n.p.m.

W Jasnej pod Chopokiem jest najwięcej km tras zjazdowych w całej Słowacji (45 km), w tym te najdłuższe. Przy zakupie kilkudniowego skipassu, który umożliwia też jazdę w ośrodkach w Tatrach Wysokich, długość tras zwiększa się do ponad 67 km.Łącznie 29 wyciągów i kolejek linowych, oferuje największą przepustowość na Słowacji – ponad 30 000 osób na godzinę! W Jasnej zastosowano także wygodny bezdotykowy skipass, co pozwoliło na definitywne rozwiązanie problemu długich kolejek osób czekających na wyciąg. Natomiast nowoczesny system naśnieżający ponad 22 km tras gwarantuje śnieg przez 5 miesięcy w roku.

Miłośnicy „dzikiej” jazdy wyszaleją się na kultowych strefach freerideowych oraz w nowoczesnym snow parku na Otupnym. Dla najbardziej doświadczonych czekają strome żleby Chopoka, Derešovai i Dżumbiera. Swoją odwagę mogą tam udowodnić zwolennicy ski-alpinizmu i snowboardingu. Można także spojrzeć na wszystko z lotu ptaka, korzystając z zimowego paraglidingu, poszaleć na Skifoxie, Snowscooterze, Snowbiku, Kitewingu, czy w parku linowym lub na paintballu. A wieczorem można szusować na kilku oświetlonych trasach.

Wśród rodzin z dziećmi popularna jest zwłaszcza niebieska trasa zjazdowa nr 5 o długości 4 km. Najmłodszych narciarzy z pewnością ucieszy największy zimowy park dziecięcy na Słowacji, Maxiland na Bielej Púti o powierzchni 6 000 m². Jest on idealnym miejscem na zdobywanie pierwszych doświadczeń w jeździe na nartach, czy snowboardzie z ruchomym pasem do nauki jazdy. Restauracja dziecięca w ośrodku Otupné uzupełnia ofertę dla rodzin z dziećmi.

Jedną z usług gwarantujących zadowolenie klienta, są darmowe parkingi.

Wypożyczalnie i serwisy nart tuż przy stacjach kolejek zapewniają wysoką jakość i szeroką ofertę nart freeride i freestyle. W pełni zautomatyzowany serwis codziennie przygotuje narty zgodnie z aktualnym warunkami śniegowymi oraz wymaganiami klienta. Narciarze chwalą także możliwość wymiany sprzętuw ciągu dnia w zależności od nastroju – narty, snowboard, albo freeride.

Po nartach również można miło spędzić czas. Na stokach czekają dwie restauracje z widokiem na panoramę Tatr np. Happy End (restauracja z tarasem i nocną dyskoteką). Dla smakoszy ciekawą opcją jest Tatrzański Wieczór Wrażeń, który oprócz walorów kulinarnych w restauracji Von Roll na Łukowej na wysokości 1670 m n.p.m zapewnia także emocje podczas nocnej jazdy ratrakiem. Miłośnicy nie tylko nart, ale i dobrej zabawy oraz tańca na pewno będą usatysfakcjonowani ofertą klubów muzycznych, w których grają m.in. najlepsi DJ-e świata. Natomiast całość uzupełnia oferta nowoczesnej strefy shoppingowej Tatry Motion z markowymi ubraniami i akcesoriami o łącznej pow. 1565 m2

Sauny

Sauny

Sauna sucha regeneruje ciało i umysł, zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia krążenie krwi, polepsza pracę serca, wzmacnia skórę. Zmniejsza bóle i zmęczenie mięśni, ścięgien i stawów. Poprawia jakość snu i zwiększa odporność organizmu.

Saunę ziołową mogą odwiedzić te osoby, których problemy zdrowotne nie pozwalają na skorzystanie z suchej sauny. Korzystny wpływ na układ oddechowy, działanie pary oczyszcza skórę i poprawia jej elastyczność.

Sauna eukaliptusowa wspiera głębsze oddychanie i lepsze dotlenienie organizmu.

Łaźnia parowa ma pozytywny wpływ na problemy reumatyczne, zaburzenia snu oraz pomaga przy lekkiej depresji.

Sauna solna jest naturalnym peelingiem, dezynfekuje i poprawia krążenie krwi oraz nawilżają skórę. Przyczynia się również do spalania tkanki tłuszczowej, poprawia przemianę materii i ma pozytywny wpływ na odporność. Łagodzi istniejące obrzęki i stany zapalne. Leczy przewlekły kaszel, alergię i astmę.

Sauna podczerwona wspiera procesy zdrowotne przez promieniowanie długofalowe ze spektrum światła, które przenika głęboko pod powierzchnię skóry. Temperatura sauny polepsza ukrwienie, wzmacnia krążenie krwi i poprawia przemianę materii. Temperatura w saunie podczerwonej jest przyjemna i nie obciąża organizmu.

Strefa dla dzieci

Strefa dla dzieci

Basen dla dzieci o długości 7,5 m i temperaturze wody 31 ° C jest doskonałym miejscem do wodnych zabaw i rozrywki dla dzieci w różnym wieku. Rysunki na ścianach z bajkowymi postaciami, pływające piłki i mini boisko przy basenie przyniosą radość i zapewnią atmosferę do zabawy.
Część strefy dla dzieci stanowi miejsce wypoczynkowe dla rodziców, którzy mogą wygodnie patrzeć na zabawę swoich pociech, pijąc napoje owocowe lub dobrą kawę z baru wellness.
W szkółce pływania pod kierownictwem p. Pápeža, medalisty z Mistrzostw Słowacji, dzieci uczą się pływać lub doskonalą technikę pływania.
Centrum wellness jest częścią hotelu, dlatego też dzieciom nie grozi zmarznięcie przy powrocie, czy też nie czeka ich długa podróż samochodem. Dzięki temu, że woda w basenach pochodzi z górskich źródeł z dodatkiem tylko niewielkiej ilości substancji chemicznych, to jest to zdrowa forma pobytu w wodzie.

Tepidarium

Tepidarium

Strefa wypoczynku z podgrzewanymi leżakami. Przyjemna temperatura 38 ° C służy łagodnemu i delikatnemu ogrzaniu całego ciała.

Jest ona również zalecana dla osób z zaburzeniami sercowo-naczyniowymi.

Jest to raczej działanie profilaktyczne i równolegle wspierające układ odpornościowy.

Masaże & Zabiegi

Masaże & Zabiegi

Masaż klasyczny poprzez oddziaływanie na tkankę miękką ciała przynosi odprężenie, zmniejsza zmęczenie, przywraca sprawność obolałych i zesztywniałych mięśni. Masaż jest również odpowiedni dla osób, które jeszcze nie odczuwają żadnych problemów. Dobry masaż może zapobiec wielu chorobom. Jest to również prosty i skuteczny lek na złagodzenie stresu.
W masażu relaksacyjnym dotyk rąk wywołuje dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. W ciele następują pozytywne zmiany. Dostarczenie świeżego tlenu do tkanek, eliminowanie substancji ubocznych i poprawa odżywiania należą do podstawowych cech masażu.
Masaż relaksujący głowy i twarzy przynosi spokój umysłu i leczy stres. Skóra jest po nim odświeżona, odmłodzona i piękna. Masaż łagodzi bóle głowy.
Relaksujący masaż dłoni relaksuje, dodaje energii, poprawi ukrwienie struktury stawów i pobudzi metabolizm skóry.
Relaksujący masaż stóp stymuluje poszczególne punkty na stopie, które są związane z narządami ciała. Chińscy lekarze twierdzą, że stopa jest drugim mózgiem. Przy masażu ciało się harmonizuje i leczy.
Masaż sportowy jest to specyficzny rodzaj masażu klasycznego przeprowadzany w szybszym tempie i z większym naciskiem. Masaż rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie i wspiera układ limfatyczny. Zalecany jest przed i po wysiłku.
Miodowy masaż pleców pomaga w detoksykacji i rewitalizacji ciała. Masuje się tylko plecy z  krótkimi przerwami. Skóra po ruchach rąk powodujących odklejanie jest mocno przekrwiona, ale po zakończeniu masażu jest miękka jak jedwab.
Czekoladowy masaż ciała jest perłą wśród masaży. Czekolada wyraźnie odmładza skórę, dostarcza witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Skóra jest po masażu odświeżona, mięśnie zrelaksowane i wypoczęte. Ma korzystny wpływ na serce.
Masaż kamieniami lawowymi zaliczamy do leczenia darami ziemi. Pomaga harmonizować ciało na wszystkich płaszczyznach, łagodzi bóle i poprawia krążenie limfy, reguluje napięcie mięśniowe i działa antycellulitowo. Zmniejsza stres i negatywną energię oraz ukierunkowuje przepływ energii w organizmie.
Okład z pszczelego wosku jest odpowiedni w przypadku bólów mięśniowych, bólów stawów i głowy. Zawiera naturalny wosk, żywice, witaminy, mikroelementy i enzymy. Zapach i kolor wosku jest wyjątkowy i w przyjemny sposób rozluźnia ciało.
Okład ziołowy zawiera ekstrakty z kwiatów polnych. Posiada przyjemny korzenny zapach ziół. Wskazany jest przy reumatyzmie i bólach stawów, rozluźnia mięśnie i ułatwia przepływ krwi w tkankach.
Okłady z błota Morza Martwego zawierają mieszankę minerałów i soli, które w połączeniu z ciepłem mają korzystny wpływ na organizm. Poprawiają metabolizm komórek, powodują rozluźnienie mięśni i ulgę w bólu mięśni i stawów. Są również skuteczne przy cellulicie. Leczy się przy jego pomocy choroby wątroby, pęcherzyka żółciowego, nerek, pęcherza moczowego, śledziony i żołądka.
Do przygotowania okładu używamy błota z Morza Martwego, które pomaga usuwać cellulit, wzmacnia osłabione tkanki skóry, usuwa poduszki tłuszczu. Pobudza to krążenie krwi, a tym samym rewitalizuje skórę, odświeża i odmładza ją. W połączeniu z drenażem limfatycznym kształtuje figurę.
Peeling grapefruitowy usuwa martwe komórki naskórka i jednocześnie go odżywia. Skóra jest nasycona witaminami, jędrna i pięknie pachnie.
Peeling Taniec słońca pobudza organizm przez swoją słodycz i słoneczny zapach, dodaje mu energii, odświeża i daje przyjemne odczucie.
Indyjski masaż ajurwedyjski saszetkami ziołowymi ma na celu oczyścić i zharmonizować ciało i ducha. Dotyk i zapach gorących saszetek ziołowych uspokoi system nerwowy i uwolni mięśnie. Powoduje także efekt drenażu limfatycznego.
Masaż limfatyczny działa regenerująco, zwiększa odporność, poprawia przemianę materii i działa detoksykująco. Nadaje się także do zapobiegania i leczenia obrzęków, zapobiega żylakom i zmęczeniu. Wzmacnia skórę i spowalnia proces starzenia.
Masaż antycellulitowy ma pozytywny wpływ na rozkład tkanki tłuszczowej i zapobiega odkładaniu się komórek tłuszczowych w nieodpowiednich miejscach. Poprawia ogólną stan skóry i przepływ limfy, usuwa szkodliwe substancje i poprawia ukrwienie skóry.

Wellness

Wellness

Wanna kanadyjska

Połączenie ciepłej wody i masażu perełkowego zregeneruje organizm, a także pomoże w bólach układu ruchu i kręgosłupa

Drewniana kadź

Gorąca kąpiel w gorącej drewnianej kadzi na tarasie na dworze ma korzystny wpływ na zapobieganie przeziębieniom i grypie oraz wpływa leczniczo na tkankę mięśniową, stawy i kości. Rozjaśnia umysł, wzmacnia uczucie świeżości, sprzyja rozluźnieniu i zmniejsza stres.

Prysznice z hydromasażem

Moc i energia hydromasażu pod prysznicem pobudzi i orzeźwi całe ciało. Jego relaksujący efekt uwolni obciążenie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Dzieci Na Chopoku

Dzieci Na Chopoku

Najmłodszych narciarzy z pewnością ucieszy Maxiland na Bielej Púti - największy zimowy park dziecięcy na Słowacji o powierzchni ponad 4 000 m2 z trzema wyciągami taśmowymi, programem animacyjnym i całodniową profesjonalną opieką. 

Rodziny z dziećmi mogą szusować z wysokości 1670 m n.p.m. po łatwej trasie Turistická o długości ponad 4 km.

W ośrodku znajduje się ponad 10 km niebieskich sztucznie naśnieżanych tras. Pierwszą dziecięcą restaurację na stoku pełną Bernardynów znajdziecie w Jasnej w ośrodku Otupné.

Dzieci będą tam nie tylko pod opieką swoich rodziców – przyjaźnie nastawiony YETTI chętnie zrobi sobie z każdym zdjęcie

Po Nartach

Po Nartach

Niczym niezakłócony relaks, luz i wyśmienitą zabawę po białym szaleństwie na stoku zapewniają nowoczesne hotelowe centra wellness&spa w ośrodku oraz w Aquparku Tatralandia.

Niezwykłe doznania kulinarne gwarantuje Tatrzański Wieczór Wrażeń w restauracji Von Roll na Lukovej połączony z nocną jazdą ratrakiem.

Największy Music Club w okolicy HAPPY END, mogący pomieścić ponad tysiąc osób, jest wprost stworzony do niekończących się imprez apres-ski dla narciarzy i snowboardzistów.

O wyśmienitą oprawę muzyczną imprez w całym sezonie zimowym dbają świetni DJ-e, zespoły wykonujące znane hity oraz koncerty na żywo przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu FUNKTION ONE.

Narciarstwo Biegowe

Narciarstwo Biegowe

Dzień spędzony w cichej, zaśnieżonej, wprost bajkowej scenerii na nartach biegowych i we własnym tempie! Między innymi to możesz przeżyć w ośrodku Jasná.W ośrodkach Lúčky i Jasná - Tri vody przygotowano dwie trasy do uprawiania narciarstwa klasycznego i łyżwiarstwa, jednak ich jakość zależy od ilości naturalnego puchu. Trasy biegowe są oznakowane.
Pierwsza trasa znajduje się w ośrodku Lúčky, zaczyna się przy Chacie Lúčky. Stopień trudności trasy: turystyczno-rekreacyjna.Druga trasa znajduje się w części Tri vody, za hotelem Liptov, w pobliżu uzdrowiska J. Šverma. Stopień trudności trasy: wyścigowa.Specjalnie dla miłośników nart biegowych wypożyczalnia TATRY MOTION oferuje możliwość wypożyczenia pełnego wyposażenia.
Chciałbyś zorganizować oficjalne zawody w narciarstwie biegowym techniką klasyczną albo dowolną na specjalnie przygotowanej trasie?  Oferujemy możliwość elektronicznego pomiaru czasu i profesjonalną listę startową oraz listę wyników, numery startowe, oficjalne ogłoszenie wyników na mecie lub podczas wieczornej imprezy w jednym z naszych hoteli w stylu apres ski, możliwość przygotowania filmu wideo z imprezy. Skontaktuj się z nami!

Free Ride

Free Ride

Ośrodek Jasná w Tatrach Niskich, jako największy ośrodek narciarski na Słowacji i wiodący w Europie Środkowej ośrodek freeride posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych oraz oferuje na północnych i południowych stokach Chopoku nieskończenie wiele możliwości wyżycia, zabawy i aktywnego wypoczynku. Oprócz 45 km perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności ośrodek Jasná słynie z wielu możliwości jazdy freeride. Miłośnicy zjazdów freeride znajdą tu coś dla siebie w wielu strefach freeride´owych i znakomitym snowparku. Dzięki wybudowaniu kolei gondolowej od strony północnej (A1 Funitel) i południowej (A2 Chopok Juh), udało się połączyć oba te tereny na cały sezon zimowy. Freeride stał się w ten sposób jeszcze bardziej dostępną alternatywą narciarską w Jasnej.   Od sezonu 2012/2013 Jasna jest jednoznacznie największym i najbardziej dostępnym ośrodkiem freeride na Słowacji. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Strefa freeride na Chopoku jest miejscem zawodów międzynarodowych CGC JASNA ADRENALIN FWQ, które zostały zaliczone do światowej serii freeride

Wypożyczalnia Nart

Wypożyczalnia Nart

Wypożyczalnia nart i snowboardów razem z serwisem narciarskim znajduje się bezpośrednio w hotelu.

Oferuje szeroki wybór wyposażenia narciarskiego i snowboardowego, od amatorskiego po profesjonalny.

Do dyspozycji gości jest również narciarnia z możliwością wysuszenia butów i zamykanymi szafkami.

Dla gości hotelowych 10% zniżka

Konferencje&Eventy

Konferencje&Eventy

Druzba Hotel jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, sympozjów i seminariów.

Obiekt oferuje 3 sale konferencyjne.    

  •      sala konferencyjna dla 240 osób, maxi (łączenie małych i dużych sal konferencyjnych)
  •      duża sala konferencyjna dla 190 osób
  •      średnich sala konferencyjna dla 60 osób
  •      mała sala konferencyjna dla 45 osób

Pojemność sal zależy od typu sesji, liczba osób.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO