Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Stok: 1500m
Sklepy: 1000m
Centrum: 1500m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Obiekt leży na peryferiach miejscowośąci, jego głównymi zaletami są wysokogórskie otoczenie, usytuowanie w przyrodzie, unikalny styl miejsca, ciekawa architektura otoczenia, zabiegi uzdrowiskowe, SPA i relaksacyjne w obiekcie, dostępne boiska sportowe, cicha okolica, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych, basen wprost w budynku.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy, międzynarodowe konferencje.

Położenie

Ski centrum Mýto leży na północnych stokach przedgórza Niskich Tatr bezpośrednio przy drodze dojazdowej z Wysokich Tatr przez Čertovicę do Podbrezovej i Bańskej Bystrzycy. Na szerokich łąkach na stokach jest siedem tras narciarskich o całkowitej długości 4,5 km, które są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Trasy są codziennie utrzymywane przy pomocy najnowocześniejszych technik. Do dyspozycji narciarzy jest nowowybudowana kolej liniowa i 5 wyciągów orczykowych. Sztucznie dośnieżanie tras gwarantuje dobre warunki do jazdy na nartach w okresie od grudnia do marca. W ośrodku znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis narciarski, szkoła i szkółka narciarska, nowoczesna restaracja o dużej pojemności z tarasem, bufety, sanitariaty. Dużą wygodą jest bezpośredni dostęp z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy drodze do wyciągów.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Pokój dwuosobowy z balkonem
pokój dwuosobowy
wyposażenie wszystkich pokoi: Wyposażenie standardowe, minibar, radio, TV, programy satelitarne, telefon z bezpośrednim połączeniem,  balkon, kabina przysznicowa, toalety w łazience, tylko pokoje dla niepalących, oddzielne łóżka

Wyposażenie

Apartament

Apartament

Do dyspozycji również klasyczne apartamenty oraz apartamenty rodzinne z jedną i dwoma sypialniami


Wyposażenie wszystkich pokoi:

wyposażenie standardowe, minibar, radio, TV, programy satelitarne, telefon z bezpośrednim połączeniem, kanapa - tapczan, wanna, toalety w łazience, tylko pokoje dla niepalących, możliwość zamówienia dziecięcego łóżka do pokoju,

Oddzielone łóżka,

Możliwość dwóch łóżek dodatkowych, łóżko dodatkowe na rozkładanym tapczanie

Wyposażenie

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa

Śniadanie serwowane jest od 07:30 do 10:00
Powyżej 10 osób na śniadanie podajemy w  formie bufetu, serwowane jeżeli  w hotelu jest mniej niż 10 osób.
  
Wielu z naszych gości powraca do nas dzięki smakołyki, które oferujemy w hotelowej restauracji na 100 miejsc. Przytulne i komfortowe atmosferze restauracji przygotuje dania w stylu kuchni krajowej i międzynarodowej, i nie zapominamy  receptur naszych babć. Serwujemy dania wegetariańska a dla miłośników dań z ryb polecamy tradycyjne dania ze świeżych ryb. Polecamy wyśmienite wina z naszych winnic.

Koliba

Koliba

Na tradycyjne specjały kuchni słowackiej zapraszamy do naszej koliby. Zapewniamy wyjątkowe smaki potraw przygotowywanych z regionalnych surowców wg starych przepisów . W kolibie jest 80 miejsc i świetnie nadaje się na imprezy rodzinne, zakładowe, szkoleniowe.

Vital & Sauna

Vital & Sauna

Baseny

Kryty Basen relaksowy (w hotelu)
12 x 6 m, Woda odgrzewana, 25 - 28 °C, Basen otwarty całorocznie
Kryty Basen relaksowy (w hotelu)
5 x 3 m, Woda odgrzewana, 35 - 37 °C, Wodospad, Łóżko wodne z masażem, Basen otwarty całorocznie
 
Zabiegi oferowane w obiekcie
Bicze szkockie
Masaż klasyczny
Prysznic tropikalny
Sauna fińska
Sauna parowa - aromaterapia
Sauna solna parowa
Whirlpool (jacuzzi)
Wiadro lodowate
Wodolecznictwo metodą Kneippa (kąpiel stóp)

Sport i Relaks

Sport i Relaks

Jako jeden z niewielu hoteli na Słowacji oferuje mnóstwo możliwości  sportowych i relaksu , które w połączeniu z piękną  naturą  i wysokiej jakości usługami zostawię w Was wspaniałe uczucie.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Południowe stoki Chopoka – najbardziej narciarskiej góry Słowacji - stanowią znakomity teren zjazdowy – zapewnia to bardzo korzystna konfiguracja terenu i dobre, naturalne warunki śniegowe. Nie jest to ośrodek tak rozwinięty jak jego północny „brat”, ale może być także celem atrakcyjnych zjazdów. Przez wiele lat południowe i północne stoki Chopoka były połączone kolejką krzesełkową, której górna stacja do dziś jest charakterystycznym punktem w grzbiecie Niżnych Tatr, pozwalającym rozpoznać szczyt z dużej odległości. W latach 90-tych kolejkę zlikwidowano, a oba tereny narciarskie, pomimo wspólnego zarządzania i wspólnego skipasu zaczęły żyć własnym życiem. Dopiero w sezonie 2006/07 doprowadzono pod główny grzbiet wyciągi z obu stron i ponownie nastąpiło narciarskie „zjednoczenie” całej góry.

Południowe stoki posiadają zdecydowanie mniej rozwiniętą infrastrukturę – jest tu tylko 6 wyciągów, z czego 1 krzesełkowy, ale za to tras narciarskich jest łącznie prawie 9 km, a oprócz tego znajdują się tu specjalne strefy do freeride’u. Zgrupowane są one w dwóch terenach – w pobliżu hotelu górskiego „Kosodrevina” i w pobliżu hotelu „Srdiečko”. Zdecydowanie jest to teren przeznaczony dla zaawansowanych narciarzy – długie i trudne trasy to specjalność południowych stoków Chopoka. Na dodatek, w pogodny dzień słońce świeci nam w twarz i zapewnia niezapomniane wrażenia na stoku (i opaleniznę!!!).

Najłatwiej dotrzeć na południowe stoki korzystając z wyciągów w Jasnej, można także dojechać tu przez przełęcz Czertowicę – u stóp Chopoka także od tej strony znajduje się spora baza noclegowa i gastronomiczna.

Sale Konferencyjne

Sale Konferencyjne
Duża sala kongresowa (w hotelu)
powierzchnia: 80 m2 (16 x 5 m)
Możliwości wykorzystania: Szkolenia, Seminaria, Konferencje, Kongresy, Recepcje, Uroczystości oraz spotkania rodzinne
Dla liczby osób: Układ siedzenia jak w kinie - maksymalna liczba 70, Szkołny układ siedzenia 50, W kształcie U 50, W kształcie T 50, W kształcie O 50
Wyposażenie pokoju: Światło naturalne, WIFI internet
Wyposażenie techniczne: TV, Video VHS, Flip chart, Rzutnik, Ekran
Usługi specjalne: Przekąska, Dekoracja specjalna, Personel obsługujący, Kompletne menu
 

Mała sala kongresowa (w hotelu)
powierzchnia: 45 m2 (9 x 5 m)
Możliwości wykorzystania: Seminaria, Konferencje, Recepcje
Dla liczby osób: Układ siedzenia jak w kinie - maksymalna liczba 30, Szkołny układ siedzenia 20, W kształcie U 20, W kształcie T 20, W kształcie O 20
Wyposażenie pokoju: Światło naturalne, WIFI internet
Wyposażenie techniczne: TV, Video VHS, Flip chart, Rzutnik, Ekran, Projektor, Rzutnik do przezroczy
Usługi specjalne: Przekąska, Dekoracja specjalna, Personel obsługujący, Kompletne menu

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO