Kurs Euro: www.aliorbank.pl


Galeria

Informacje
Stok: 700m
Sklepy: 300m
Centrum: 300m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
09:30

Opis

Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum regionu narciarskiego Amade, w spokojnej części Flachau. Dom oferuje idealne zakwaterowanie dla rodzin i grup przyjaciół. Swoim Gościom oferuje apartamenty - 10 osobowe, kompletnie wyposażone w regionalnym stylu.Do dyspozycji parking.

Położenie

Apartamentowiec położony jest w centrum miasta Flachau. Dworzec kolejowy - Altenmarkt: 8 km; lotnisko Salzburg: 75 km; trasy zjazdowe/ wyciągi - 8 siedzeniowy wyciąg (Jet Flachau): 700 m; przystanek Ski busa - przed domem: 10 m - obiekt nie proponuje bezpłatnych transferów na stoki; szkółka narciarska: 500 m; Doskonałe trasy narciarskie o długości 860 km, bardzo dobrze przygotowane z zagwarantowanymi, dobrymi warunkami śniegowymi, w odległości jedynie 60 km od Salzburga. Możliwy jest bezpośredni i łatwy dojazd z autostrady do centrum narciarskiego. Zapraszamy Państwa na zimowe wakacje we Flachau, które z pewnością podładują Wasze baterie i zapewnią olbrzymią dawkę energii Flachau jest znane z doskonale przygotowanych i zróżnicowanych stoków narciarskich. Oferta obejmuje zarówno proste tereny dla początkujących jak i dużą liczbę stoków czerwonych, a także stałe trasy z pomiarem czasu. Zabawa na górze, na której Hermann Maier i Manuela Riegler nauczyli się, jak zdobywać mistrzostwo świata. 3 stacje narciarskie i 3 doliny - to przeznaczone dla Państwa regiony narciarskie w samym tylko Flachau przed drzwiami hotelu. A ośrodek narciarski Ski amadé ze stokami narciarskimi o długości 860 km stanowi doskonałą panoramę wokół. Snowtubing, wyprawy narciarskie, wędrówki zimowe ... To co sprawia, że zima, śnieg i góry są tak wyjątkowe, Flachau ma pod dostatkiem. Sporty wytrzymałościowe i tradycyjne sporty zimowe są tu stałym elementem, tak samo jak chwilowe uderzenie adrenaliny. Nowoczesne wyciągi z przepustowością 26 tys. osób/godz. gwarantują szybki i wygodni wjazd na stok bez kolejek. 5 zbiorników retencyjnych o całkowitej pojemności 180 tys. m3 oraz 130 armatek śnieżnych stanowią 100-procentową gwarancję śniegu.

Udogodnienia obiektu

Apartament 2-3/ osobowy

Apartament 2-3/ osobowy

Apartament 2- pokojowy dla max. 3 osób, o powierzchni ok. 30m2, z pokojem dziennym/ sypialnią z rozkładaną kanapą i sypialnią z 2/osobowym łóżkiem.

Wyposażenie

Apartament 3-5/ osobowy

Apartament 3-5/ osobowy

Apartament 3- pokojowy dla max. 5 osób, o powierzchni ok. 45m2, z pokojem dziennym/ kuchnią z rozkładaną kanapą, 2 sypialniami z 2/osobowym łóżkiem.

Wyposażenie

Apartament 3-6/ osobowy

Apartament 3-6/ osobowy

Apartament 3- pokojowy dla max. 6 osób, o powierzchni ok. 60m2, z pokojem dziennym/ kuchnią z 2/osobową rozkładaną kanapą i 2 sypialniami z 2 łóżkami.

Wyposażenie

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

Teren narciarski Flachau stara sie zaoferowac swoim gosciom cos wiecej, z tego powodu to wlasnie tutaj stosowana jest bardzo inowacyjna technologia przy budwie wyciągów narciarskich, a same wyciągi nalezą do najnowszych i najnowocześniejszych w Europie.

Sama powierzchnia stoków zjazdowych zajmuje obszar ok. 150 hektarów.

Szerokie i świetnie przygotowane stoki, o bardzo róznym stopniu trudności.

Pewny snieg gwarantuje nowoczesny system nasniezania. 100% gwarancji śniegu w osrodku narciarskim Flachau Ski amadé. 

100% gwarancji śniegu w osrodku narciarskim Flachau Ski amadé.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 385 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 345 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 485 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Jasna Bungalowy
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 130 euro
Wyżywienie: RO