Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Stok: 50m

Opis

Chata Trangoška znajduje się u podnóża masywu Niskich Tatr, w końcu Bystrej doliny w miejscu Chopok - południe. Bezpośrednio od chaty szlaki turystyczne prowadzą na najwyższy szczyt - Dumbier (2043 m) i drugi najwyższy szczyt Tatr Niskich - Chopok (2024 m). Miejsce, w którym znajduje się chata Trangoška, ​​jest jednym z najciekawszych obszarów z możliwością pełnego wykorzystania i spędzania wolnego czasu.

Położenie

Stanowi idealne miejsce wypoczynku, gdzie goście mogą podziwiać piękną atmosferę przyrody  Tatr Niskich . W lecie to turystyka piesza  w Tatrach Niskich ,zimą zaś   narty  w największym ośrodku narciarskim na Słowacji .Stoki narciarskie w ośrodku Jasna są w zasięgu ręki. Chata Trangoška jest otwarta przez cały rok i oferuje pełne wyżywienie i open bar wieczorem, gdzie często muzyka jest  na żywo. Jest dostępna całorocznie samochodem i ma  nieograniczone możliwości parkowania na własnym parkingu.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Standardowo wyposażone pokoje klasy turystycznej , dwu,trzy i czteroosobowe .

Mieszkania posiadają estetyczne drewniane wykończenie ścian

Każdy pokój z łazienką i WC

Wyposażenie

Restauracja

Restauracja

W restauracji Trangośka serwujemy śniadania , obiady i kolacje. Restauracja służy nie tylko gościom chaty ale także turystom z zewnątrz.

Sharpa Bar

Sharpa Bar

 W sąsiednim budynku obok chaty Trangoška  jest nocy Bar Sherpa. Służy nocnym rozrywkom naszych gości na imprezy, uroczystości i koncerty. Przez  to że Bar Sherpa jest w innym budynku goście śpią spokojnie , bez przeszkadzania bawiących się  gości. Wieczór spędzony w Sherpa Bar z  pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Czynne codziennie od 20.00.

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

CHOPOK POŁUDNIE jest bardzo znanym i lubianym ośrodkiem zwłaszcza przez miłośników wolych terenów i freeridu dzięki szerokim i bezpiecznym trasom w 2 strefach freerideowych poza 10 km wyznaczonych i przygotowanych nartostrad.

Ośrodek CHOPOK POŁUDNIE jest przeciwieństwem ośrodka Jasna - Chopok północ. Znajduje się w Tatrach Niskich na południowych stokach Chopka, w regionie HOREHRONIE, u zamknięcia Doliny Bystrej, w odległości zaledwie 9 km od miejscowości Bystrá i 22 km od miasta Brezno.

Dolina Bystra leży na terenie chronionym NAPANT-u i otaczają ją góry Baba 1617 m, Pálenica 1653 m, Dereše 2003 m, Chopok 2024 m, Ďumbier 2043 m oraz Veľký Gápeľ 1776 m.

 

Wyciągi i kolejki rozciągają się na Krúpovej na wysokości 1080 m n.p.m. aż po Chopok do wysokości 2004 m n.p.m. Ośrodek Chopok południe ze względu na wysokość n.p.m. dzielimy na 2 części:

SRDIEČKO (z Krúpovej po Kosodrevinę) 1080 - 1494 m n.p.m. 
KOSODREVINA (z Kosodreviny na Chopok) 1494 - 2004 m n.p.m.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 315 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 295 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 550 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Ski & Wellness Residence Drużba
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 325 euro
Wyżywienie: BB