Kurs Euro: www.aliorbank.pl

Informacje
Stok: 300m
Zakwaterowanie
14:00
Wykwaterowanie
10:00

Opis

Hotel położony jest w spokojnej okolicy nad  szóstym dołkiem  pola golfowego. Komfortowo urządzone pokoje zapewniają doskonały wypoczynek.
Goście hotelu Golf mogą korzystać ze wszystkich dodatkowych usług hotelowych  hotelu Stupka (w odległości 100 m).
Nasze hotele są przyjazne dla właścicieli zwierząt domowych.

Położenie

Dolina Bystra (Tale) jest znaną pod względem turystycznym doliną na południowej stronie Niżnych Tatr, którą przepływa potok Bystrianka. Dolina Bystra około 4 km przed górską miejscowością Bystra rozszerza się w szeroki pas łąk zwany Tale. Pierwotnie Tale stanowiły miejscową nazwę dla części łąk, obecnie jest to jedno z najczęściej odwiedzanych centrów ruchu turystycznego w Niżnych Tatrach. Tále są atrakcyjnym punktem turystycznym Doliny Bystriańskiej. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje, m.in. Jaskinia Bystrzańska oraz pole golfowe Gray Bear Ośrodek  narciarski gwarantuje wybór wszelkiego rodzaju zimowych atrakcji. Sprawne działanie na stokach gwarantuje 6 wyciągów o pojemności 4110 osób na 1 godzinę. Trasy dokładnie utrzymywane dla profesjonalnych narciarzy jak i stoki dla początkujących. Całkowita długość 2.77 km toru jest sztucznie naśnieżana. Podczas jazdy na nartach nocą są 3 wyciągi narciarskie na  długości 1,5 km. Dla miłośników narciarstwa klasycznego jest przygotowany stok na  pokrytym  śniegiem polu golfowym o promieniu 6,5 km   Pole golfowe Gray Bear jest pierwszym profesjonalnym 18-dołkowym polem golfowym na Słowacji. Pole znajduje się w miejscowości Tále, w Tatrach Niskich i jest pięknie wkomponowane w pierwotny teren doliny góskej. Parametry techniczne: 18 dołków, driving range, chipping i putting green.

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Wyposażenie:     Pokoje wyposażone są w ładne meble, łazienka i WC
     TV SAT, telefon
Wszystkie pokoje są dla niepalących.

Wyposażenie

Apartament

Apartament

Wyposażenie:     Pokoje wyposażone są w ładne meble, łazienka i WC
     TV SAT, telefon
Wszystkie pokoje są dla niepalących.

Wyposażenie

Restauracja Hotelowa

Restauracja Hotelowa

Specjałami kuchni słowackiej można delektować się nie tylko w restauracjach hotelowych, ale również na tarasach, w ośrodku sportów zimowych w okresie zimowym i na tarasie letnim na  polu golfowym.

Różne pyszne potrawy ze świeżych składników, są sporządzone we wszystkich restauracji ośrodka.

Specjalnością są codziennie przygotowywane ciasta domowej roboty.

Wellness

Wellness

* basen ze słoną wodą
 * jacuzzi
 * sauna fińska
 * 2 sauny
 * tematyczne prysznice
 * icefall
 * ochładzający basen
 * strefy rekreacyjne z leżakami

Trasy zjazdowe

Trasy zjazdowe

W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka golfowego znajduje się także ośrodek narciarski Tale Ski Resort. Preferowany jest także wśród początkujących i zaawansowanych narciarzy. Do dyspozycji jest 6 wyciągów i pięć wysokiej jakości tras zjazdowych. Atrakcją jest wieczorna jazda na oświetlonym torze długim 1,5 km. Dla tych, którzy są bardziej zaawansowani w ośrodku jest snowboard park z możliwością wykorzystać BorderCross. Dla rodzin z dziećmi jest do dyspozycji nietylko wyciąg dla dzieci i szkoła narciarska, ale także liczne atrakcje, które uprzyjemnią dzieciom pobyt w ośrodku. Oprócz tego można korzystać z usług takich jak basen kryty, bilard i tenis stołowy. Młodzież będzie korzystać przede wszystkim z regularnie organizowanej dyskoteki. Zimowy pobyt w ośrodku narciarskim Tale Ski Resort jest fascynacją dla zwiedzających w każdym wieku.

Sport & Rekreacja

Sport & Rekreacja

18-dołkowe pole golfowe Gray Bear
 * 2 korty tenisowe
 * Nordic Walking
 * Bilard, tenis stołowy, rzutki w hotelu Stupka
 * Centrum narciarskie 
 * Narciarstwo biegowe

Chopok

Chopok

Południowe stoki Chopoka – najbardziej narciarskiej góry Słowacji - stanowią znakomity teren zjazdowy – zapewnia to bardzo korzystna konfiguracja terenu i dobre, naturalne warunki śniegowe. Nie jest to ośrodek tak rozwinięty jak jego północny „brat”, ale może być także celem atrakcyjnych zjazdów. Przez wiele lat południowe i północne stoki Chopoka były połączone kolejką krzesełkową, której górna stacja do dziś jest charakterystycznym punktem w grzbiecie Niżnych Tatr, pozwalającym rozpoznać szczyt z dużej odległości. W latach 90-tych kolejkę zlikwidowano, a oba tereny narciarskie, pomimo wspólnego zarządzania i wspólnego skipasu zaczęły żyć własnym życiem. Dopiero w sezonie 2006/07 doprowadzono pod główny grzbiet wyciągi z obu stron i ponownie nastąpiło narciarskie „zjednoczenie” całej góry.

Południowe stoki posiadają zdecydowanie mniej rozwiniętą infrastrukturę – jest tu tylko 6 wyciągów, z czego 1 krzesełkowy, ale za to tras narciarskich jest łącznie prawie 9 km, a oprócz tego znajdują się tu specjalne strefy do freeride’u. Zgrupowane są one w dwóch terenach – w pobliżu hotelu górskiego „Kosodrevina” i w pobliżu hotelu „Srdiečko”. Zdecydowanie jest to teren przeznaczony dla zaawansowanych narciarzy – długie i trudne trasy to specjalność południowych stoków Chopoka. Na dodatek, w pogodny dzień słońce świeci nam w twarz i zapewnia niezapomniane wrażenia na stoku (i opaleniznę!!!).

Najłatwiej dotrzeć na południowe stoki korzystając z wyciągów w Jasnej, można także dojechać tu przez przełęcz Czertowicę – u stóp Chopoka także od tej strony znajduje się spora baza noclegowa i gastronomiczna.

Sale Konferencyjne

Sale Konferencyjne

Nasze obiekty są idealne do organizacji spotkań i konferencji.

Oferujemy:

     klimatyzowane sale konferencyjne
     nowoczesny sprzęt techniczny,
     dostęp do internetu WIFI
     catering najwyższej jakości
     środki towarzyszące

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!
Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.
Szczegóły zapytania
Twoje dane kontaktowe
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Najnowsze Oferty
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 315 euro
Wyżywienie: RO
Słowacja / Tatranska Lomnica
od 450 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Liptovsky Jan
od 295 euro
Wyżywienie: BB
Słowacja / Donovaly
od 550 euro
Wyżywienie: RO
Najczęściej Przeglądane Oferty
Ski & Wellness Residence Drużba
Słowacja / Jasna Chopok Północ
od 325 euro
Wyżywienie: BB